Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. O tome ti pricam, svako ko voli motor da vozi svakodnevno, 5-6.000 napravi ko iz sale a da ne pricam o onima koji imaju vreme i sredstava da kaze pozavidnu kilometrazu, kao na primer Popsy do kraja ove god 20.000 ima da predje Sa intruderom 125 napravih malo preko 7.000 km prosle god. Sa obzirom kako radi taj motor poverovacu da je taj motor presao i 260 000km ;D ;D ;D Dobro nemoj sad da preterujesh, tenera mi radi ko Doxa..
  2. Vlajko extra ti je cunak, bas lepo izgleda..
  3. AAAAcccccooooooo najebo si !!!!!!! ;D ;D ;D ;D
  4. Super Tenera 750, stara 21 god, kupljena sa 54k pre 9 meseci sad ima 60k, a svaki satro bajker predje i mnogo manje od toga, tako da ona u svakom slucaju ima jednu jedinicu ispred tih 60k, pritom afrika, tenera i sl su teski motori koji niko normalan ne kupuje da bi se vozikao po lokalu.. aman ljudi teske su to rage !
  5. Ja ti samo od srca mogu savetovati Bokilica, jeste da nije u Beogradu ali je boga mi najbolji majstor unutar nasih granica, pre puta za crnu goru odneo sam mu Super Teneru jer mi je trosila oko 8L, odradio mi je karbove, tako da mi motor ide sada nekih 40% bolje a pritom na krstarenju mi je trosio 5.1L a koliko ga god stiskao i forsirao znaci ne prelazi 6L ! Uostalom, ima ceo Plinski sistem spreman za ugradnju za Super teneru ako neko zeli, sa kojim cete pri ovim cenama goriva ustedeti ihaha.. tj isplatice se sam kroz potrosnju za nekih 4000km 035/311-969 Boris
  6. A da ti probas i nekog sportaka u medjuvremenu Srecno sa prodajom Pedja lik si majke mi ;D
  7. Eh eto stigoh i ja kuci juce, postovacu neke slike za koji dan sa puta. Jageru hteo sam da idem na onaj put (sad u povratku) od podgorice do kolasina preko mateseva ali nisam mogao zbog ovih GPZ-eova sto su putovali samnom Ali sam zato pobegao jednu malu deonicu (55km) Od Kolasina preko Mateseva do Berana (posto smo se vracali preko N.Pazara). Ljudi moji ono je vrh za endurase prelepo, vecim delom uska ulicica pored recice koja ide preko planine(oko 2000m n.v), sve krivina do krivine ali se konstantno moze terati 60-80km/h, usput sam sreo crnogorca na KTM 990, 2 Poljaka Afrika i Bendza Gs 1150 i vazdan jos bajkera sa osmehom kao i ja od uva do uva
  8. Samo da se javim sa letovanja, bili smo juce popsy, bigbad i ja bili u Jaz-u na plazi, a prekjuce na Haj-Nehaj gde smo malo usli Tenerama u more proveravajuci njene granice izdrzljivosti, steta pa nisam slikao taj haos, surfovanje i jos kojesta ;D
  9. Taj Uni-Track je postojao i kao Turbo verzija kolko me sluzi pamcenje.
  10. Svaka vam cast zavidim vam
  11. Jao sto sam nervozan.. E znaci vecito kad god ja odem kod Bokilica da mi nasteluje karburatore, nemogu da stignem na red od vasih Afrika, ewo sad jednoj radi generalnu, pa mi motor ceka u cekhaonicu..
  12. Ma nije on skakao po njemu nego se pravio mangup on kao mi gazi aparat sta imam ja da slikam.. Sve u svemu bilo je extra druzenje, zalim samo sto sam veci deo veceri propustio i pritom izgoreo ruke i noge dok je VTR izbio u plamenu.. Ribica je bila odlicna ali nije imala kvalitet kao one 2 proslogodisnje.. One su bile lecke bolje..
  13. Pa zasta si imas motor ako si 7 dana proveo na istom mestu, saraj malo Sale... malo tam malo vam ;D
  14. Sory slabo pratim
  15. Ima li neko nekih informacija? To je sledeceg vikenda, idemo.
  16. Ma maja je dobra, a onog pedera ima da polomim sto mi nagazio BigBad-ov fotoaparat namerno na bini dok sam hteo da slikam, koji je bre on faktor imao je srece sto sam bio pijan mnogo me iznervirao Ali stvarno Batocincima svaka cast na mojoj tabeli su na samom vrhu, odlicne zurke prave, kako letnje tako i zimske. Vidimo se, cuvajte se PitBull Tenere
  17. Ja imam takve nandzaraste na teneru, sluze svrsi a lepo izgledaju.
  18. Nemoj da ti padnu takve stvari na pamet... :o
  19. Lol sa je bre ovo ? :o Ovi rusi sve izlapeli...
  20. ] Odlicno popsy, hvala ti za link. vidi ako mozes registruj se na ovaj forum i pusti im neke slike od nase Kepijade da vide ljudi (meni bas sporo radi net), ja sam ovde predstavio svoju masinu, kazu da je lepo ofarbana.. http://www.xtz750.com/index.php/super-tenere-owners-forum/viewtopic.php?f=22&t=4275
  21. hahaha... pa naravno kada si celo vreme sedeo na korpi jer nisi mogao da se drzish od brzine... ahahaha sledeci put guraj bmwa na protest..
  22. e ovo ja ocu danapravim za moju teneru
  23. Hm kako cudna tenera izduv joj sa leve strane
  24. kako ocuvana ST sa 24.000 km, covek je kupio 1996 i vozio je iskljucivo leti... http://sites.google.com/site/clear1garage/two-wheels/yamaha-xtz750-super-tenere
  25. po kisi i magli cesto se prave najlepse slike
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja