Znaci u pitanju je kramponka Maxxis Maxx Cross S1 80/100 - 21, prodajem ili menjam za sportsku prednju 17.
Ja sam je kupio al nisam smeo da je stavim na Super Teneru, sada mi treba prednja guma za Fazera.
Cuo sam da je moto skup ovog vikenda i da se odrzava u Milivi selo ispred Despotovca iz pravca Svilajnac.
Ima li neko nekih informacija jos, sta i kako?
Od kad u fabriku stavljaju GIVI nosace?
Ako ga direktno srafis na nosac pozadi gde se nalaze rukohvati, odgovor je NE.
To je veoma krto, polomice se i mucice te muku kao ja posto se nemoze zavariti, jedino resenje je posle sekundarni nosac.
Ma ne krivim ja josku boze svasta, razumem ja sta je problem ali nemas pojma kako je voziti nocu 200km bez svetla, kinesku im majku jeftinu i nekvalitetnu ebem..
Joska je covek jedanput, svala mu cast provozao se danas do mene (sitnih 230km) i osposobio Teneru