Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Bre to je neminovno, zna se od cega je pravljena RD03 A od cega 04 i 07... Japanese Steel prijatelju, u svaki primerak je ubaceno malo duse sto japanac ispusti dok je napravi golim rukama..
  2. koristite se prljavim stvarima..
  3. eee secam se kad sam i ja jednom vozio trafiku nekih 80km otiso sam do Smederevske palanke, kuku boze.. pa ja nisam bio u stanju kada sam sisao poruku da napisem da se javim kuci.. ko da sam ceo dan HILTI-jem cepao o asfalt.. nije mi bilo dobro... :o
  4. Ja bi da pitam organizatore, posto sam u petak u prolazu kroz Kovin, idem za Rumuniju, da li bih mogao da se prosvercujem na skup nekih pola sata da odmorim popijemo nesto i ja nastavim dalje. p.s Velika plava Super Tenera sa narandzastim BJB znakom na viziru
  5. oni ga izgleda promasili i nastavili za juznu afriku dole ;D
  6. Sta mislite da se nadjemo u Gradinari?
  7. Ko ide sigurno, gde ce da se nadjemo?
  8. Hm?? O cemu se radi, ne raztumem? Sta KTM? ??? Boja na njemu je iz Lamborginijevog programa, uostalom KTM je smesan pored svake Tenere
  9. Ma da ti si bio a nikog nisi video kako da ne, poranio si u 5 ujutru da ne vidi niko bruku i sramotu od "motora"..
  10. Jel moze neko da slika ko ima externi drzac za zadnji kofer, posto moju korpu nikako nemogu da popravim am a koliko je vario ona opet puca, tako da mi nema druge osim da pravim nov drzac. Bopk jesi li resio problem sa zadnjom kocnicom? I meni zalepila plocica za disk
  11. aha..
  12. Hm zanimljivo dolazi Ceska grupa Queens.. Ewo ga i plakat:
  13. Sto jes jes.. Odgovorili mi na mail, rekli da nas ocekuju i da se skup nalazi na jedno 5-6km od Resice ka Dogneci. Za sve ostale informacije: http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=521577 Odo danas da vadim zeleni papir u Dunav
  14. Mudrim se sad, neznam da li dzaba da bacim 2000 dindzi za medjunarodnu ako je ne traze.. :-\
  15. Jel ti brata samo sportaci 125 i 250 kuba odgovaraju ili i dr?
  16. Ti si moj covek! Japanke i sorc tako se vozi enduro !!!
  17. Samo sto je ovo mini Tenera skojom se takmicis i koja ce te u svakom pogledu osuriti..
  18. Veoma zanimljiva slika ;D
  19. gladni na kvadrat ! Carobni kofercicu moj sta si mi to danas lepo spremio ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja