Bre to je neminovno, zna se od cega je pravljena RD03 A od cega 04 i 07...
Japanese Steel prijatelju, u svaki primerak je ubaceno malo duse sto japanac ispusti dok je napravi golim rukama..
eee secam se kad sam i ja jednom vozio trafiku nekih 80km otiso sam do Smederevske palanke, kuku boze.. pa ja nisam bio u stanju kada sam sisao poruku da napisem da se javim kuci.. ko da sam ceo dan HILTI-jem cepao o asfalt.. nije mi bilo dobro... :o
Ja bi da pitam organizatore, posto sam u petak u prolazu kroz Kovin, idem za Rumuniju, da li bih mogao da se prosvercujem na skup nekih pola sata da odmorim popijemo nesto i ja nastavim dalje.
p.s Velika plava Super Tenera sa narandzastim BJB znakom na viziru
Jel moze neko da slika ko ima externi drzac za zadnji kofer, posto moju korpu nikako nemogu da popravim am a koliko je vario ona opet puca, tako da mi nema druge osim da pravim nov drzac.
Bopk jesi li resio problem sa zadnjom kocnicom? I meni zalepila plocica za disk
Sto jes jes..
Odgovorili mi na mail, rekli da nas ocekuju i da se skup nalazi na jedno 5-6km od Resice ka Dogneci.
Za sve ostale informacije:
http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=521577
Odo danas da vadim zeleni papir u Dunav