Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. izbacio sam ugljene hidrate, ne kupujem hleb Ni ja takodje ;D Alo decaci vi sto drzite Trafike po gajbicama.. ĆUTI BRE ! ;D
  2. oni jadni nagurali jos malo 100 strane koliko vode polemiku oko kvarova a mi bijemo po neki post u nasoj temi jednom mesecno cisto da se zna da postoji jer se celo vreme vozimo.. ;D
  3. pa to sam se i ja mislio, izvinjavam se razumeo sam 25e po motoru.. al de nadje 6.25e ulaz po motoru nije mi jasno? ???
  4. jel uz ulaz ide neograniceno pivo, jelo, zene, i droga? Zasta bre 25e??! :o
  5. trajno registrovan
  6. a ne ne nije to za svacije oci..
  7. aktuelno, ajmo ljudi motor skuplja prasinu i zauzima mi mesto u garazi nepotrebno..
  8. Fontana u centru je neverovatna, vredi videti i sesti 5min na klupi u parku i uzivati u momentu
  9. Izvini brate jos jednom. :-[ Jel imas jos nekih posledica od pada?
  10. Ugac nadam se da nije bilo akrobacija od tvoje strane kao na okrsaju? ;D
  11. posalji meni na mail
  12. Koliko te je izasla registracija?
  13. ma kaki odrzavano to nije vozeno, ovo motorce u zadnjih godinu dana nije videlo dalje od gradskog centra u Svilajncu !
  14. Ljudi motor je ko lutka kupite ga.
  15. uu ocuvanijeg nisam video do sad :o Lepotica, Tomos je majka
  16. kisa je kriva, da niej bilo kise islo bi i mnogo vise ljudi i bila bi ta spora ekipica al jbga sta ces.. Nego kakvo crno jurenje ko nije bio na okrsaju i jurio Bobana i Zextrema taj nezna sta je ludo.
  17. aha Eto kad covek vozi motor koji je procenjen na 700e, nevezano za to koliko ga je on stvarno i platio (sigurno je manje od navedene), pa ja sto ne bi smeo ni do prodavnice po jogurt daq odem bez straha i strepnje da ce mu se pokvariti nesto usput.. :o
  18. ma znamo... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  19. lele ono prosle godine nije bio pljusak ono je bilo sacuvaj boze.. kisa, vetar, grad ubi i odjednom ko iz vedra neba izadje sunasac i toplo !! ;D
  20. ijaooo sad mi jos vise krivo sto nisam iso :'(
  21. ako sve bude bilo po planu, 9.tog Jula idem za Resicu ostajem tamo nedelju dana i u povratku 16 ili 17 odma na skup dolazim u Pancevo
  22. zao mi je drugari sto nisam mogao da podjem svama :'( Srecno !
  23. busan q ono je cisto maskirno (beskisno) Pa zamisli kad su mi na okrsaju u subotu i gace bile mokre.. mislim..
  24. cuti ti neafrikaneru
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja