Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. ja je imam vec 3 meseca nije potrosila ni gram, mada ni gorivo nije nesto mnogo trosila
  2. Boki, sto joj ne stavis agregat od tvog medo brundoa?
  3. ;D od boldorke... c c c. . . ;D radi se o 2 klipa da sam na vase mesto ne bi se toliko isprsio..
  4. 184 - Yamaha Super Tenere XTZ 750, taman (kad sednem ona se spusti ohoho ;D) Zanima me koja je najmanja potrebna visina da bi se vozila Tenera, Afrika i sl.. Mislim da je Bokilic (posto je on terao i ST i AT) ispod granice, ne uvazujemo visoke djonove ;D
  5. Kepo kada si to napisao sto napisao trebao si imati na umu da se YAMAHA VOZI, za razliku od HONDE koja vecinm delom svog zivota sedi sama u garazi zahvatana paucinom i ceka svake godine taj 23.Septembar da defilira jedan krug.. ;D tako da vecinom afrika nije potrebno farbanje..
  6. Prefarbane Africe na prste jedne ruke možeš da prebrojiš ... i Tenere takodje.. moja pustinja nije morala da se farba, ali ja sam tako zeleo da joj podarim novu uniformu u kojoj ce sluziti jos bar 30god..
  7. Huu.. konacno sutra farbam mahinu Pit Bull Tenere will be BORN !
  8. Vidi se da ga je Mio pazio i mazio..
  9. Sve sam se najezio čitajući ove redove, čika rade će ostati zauvek u našim srcima kao čiča sa neostvarenim snom iz filma.. Moje saučešće :'(
  10. u bre Zex pa de ces trecom.. morao bi cetvrtom da krenes da bi mogli da te prate iz mesta ;D
  11. pametni ljudi, misle na sve unapred ;D nego tesko ce ih iscupaju ti kamiončićii.. jedino ih mi mozemo iščupati kad se zaglave.. i to samo AKO HOćEMO! i ako nas bas lepo zamole: -"Bitte bitte bitte Tenerashi pomognite nam, učinićemo sve što vi želite :-*" ;D ;D ;D
  12. ne preteruj ;D mada da imate imalo ukusa ne bi ste kupovali te parodije na dva tocka ko nam kaze
  13. Bio sam i ja 2008 na toj humanitarnoj zurci u septembru, ubili smo nekako to popodne uz bajkerske igre, da je bilo i muzike bilo bi jos lepse a onu njihovu kafu od 100 din i 50 din secer vise ne pijem
  14. bice to jedna duuuuuuuuugacka tura
  15. Ljudi explodirala mi GP baterija u punjacu upravo, tokom punjenja! Priznajte afrosi koji od vas radi u fabrici baterija i koristi se tim explozivnim napravama?!?! Sta sve nece se sete motorče li im pokvareno
  16. popsy careee extra bas mu kul stoje, ostavi ih tu, JA TO NEBI NISTA DIRO.. ;D samo dodaj jos 2 pozadi
  17. goso al svi vi afrikanci vozite Compressori kad vam je dosadno? imam ja jedan 25 L mozda ce ti posluzi? nastavi gugluj mozda pak iskoci nesto
  18. ne pratis braticu.. ama uopste..
  19. janko, HPB = ( H - X * P -R * B - V) = XRV goso, trazi dalje.. ja sam u pravu
  20. aaaa goso dao si se na guglovanje pretrazi malo wikipediu i tako to.. Baci pogled na Golf mk2 HPB ;D ja neznam ko ono rece da kad nije na forumu trci napolju go
  21. pa siguran sam da nije XRV 750 ;D ;D ;D
  22. ahahahahaha sta mi naprica nisi cuo za Golf II Compressor? To je najjaci model dvojke, nema ih puno ali je serijski model..
  23. Jel bio Turbo? Misliš Compressor. Ne. bio je obican stari tromi dizelas..
  24. Tako i mujo prodao Audi A8 i kupio izmuzenog golfa II-jku
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja