184 - Yamaha Super Tenere XTZ 750, taman (kad sednem ona se spusti ohoho ;D)
Zanima me koja je najmanja potrebna visina da bi se vozila Tenera, Afrika i sl..
Mislim da je Bokilic (posto je on terao i ST i AT) ispod granice, ne uvazujemo visoke djonove ;D
Kepo kada si to napisao sto napisao trebao si imati na umu da se YAMAHA VOZI, za razliku od HONDE koja vecinm delom svog zivota sedi sama u garazi zahvatana paucinom i ceka svake godine taj 23.Septembar da defilira jedan krug.. ;D tako da vecinom afrika nije potrebno farbanje..
Prefarbane Africe na prste jedne ruke možeš da prebrojiš ...
i Tenere takodje.. moja pustinja nije morala da se farba, ali ja sam tako zeleo da joj podarim novu uniformu u kojoj ce sluziti jos bar 30god..
pametni ljudi, misle na sve unapred ;D nego tesko ce ih iscupaju ti kamiončićii..
jedino ih mi mozemo iščupati kad se zaglave.. i to samo AKO HOćEMO!
i ako nas bas lepo zamole:
-"Bitte bitte bitte Tenerashi pomognite nam, učinićemo sve što vi želite :-*"
;D ;D ;D
Bio sam i ja 2008 na toj humanitarnoj zurci u septembru, ubili smo nekako to popodne uz bajkerske igre, da je bilo i muzike bilo bi jos lepse
a onu njihovu kafu od 100 din i 50 din secer vise ne pijem
Ljudi explodirala mi GP baterija u punjacu upravo, tokom punjenja!
Priznajte afrosi koji od vas radi u fabrici baterija i koristi se tim explozivnim napravama?!?!
Sta sve nece se sete motorče li im pokvareno
aaaa goso dao si se na guglovanje pretrazi malo wikipediu i tako to.. Baci pogled na Golf mk2 HPB ;D
ja neznam ko ono rece da kad nije na forumu trci napolju go