isao sam danas da gledam jedan intruder 750, 1986. prva reakcija je bila zaprepastenje kad sam saznao koje je god, motor je bruka, mnogo lepo izgleda, godine mu se ne poznaju cak pri detaljnijem pregledanju, jeste "mali", dobro mislim mali sad.. rucne (uvijen korman ka napred) i nozne komande kao da su napravljene specijalno samo za sitne japance ;D ali kazem Choperica je prelepa , lepo radi, stara skola i nisam mu nasao mane (osim par ogrebotina)
Ima li nekog na ovom forumu osim Dams-a da hoce da deli svoje iskustvo snama?