Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Evo promenio sam da nebi sad svakom afrikancu pojedinacno objasnjavao.. mislim stvarno nema smisla..
  2. Za nepismene: YST = Yamaha Super Tenere
  3. Hehe.. Hehe.. jeftinije.. hha h h haa Cu dumrem sto bi reko ciga Kakva crna Nemacka, nigde ti nije jeftinije u doba krize nego u Srbiji, pogotovu sad zimi, svakom ubijas cenu za makar 20% ako si naporan !
  4. neću, ću dođem peške..
  5. ja dolazim u subotu ;D
  6. Ciji god da je motor, ne vozi dzabe bash ST, zamislite istog na AT, nebi taj doziveo ni motor vise da vozi.. :-[
  7. Goso, pomesacemo te sa ovim jednocilindrasima zbog nove jahse.. AAA djubre jedno to si namerno sve isplanirao ;D ti sa KTM jashu pa da te postedimo.. ALI TO DA ZABORAVISH !!!!! ;D ;D ;D
  8. Drugovi i drugarice afrikancice, bice LUUDO ! ! ! ;D ;D
  9. R1100R ehh kad bi moja biiiii... kad bi moja biiiii i laaa :'(
  10. Tenera je bolja !! ;D
  11. Ma sta ti je, pa naravno da ga samo baka vozila do banke po penziju, zeleni pijac i to ti to.. ;D
  12. Goso prijatelju, uzmi ti razmisli malo dok napises nesto, ne povezujes stvari bash najbolje :-\ c c c.. Tu gumu 130/80-17 jedino vi Afrikanci koristite, a jesi u pravu za neke stvari.. lose utice na tebe to skijanje i izlozenost hladnoci ;D ;D ;D
  13. pa jbga sad sto moje finansijke mogucnosti ne dozvoljavaju da ja imam "motor" ililti Automatic ili Pony Express na koji bi stavljao tu "gumu" ( ;D) nije razlog da me ti podsmejavash..
  14. 130/80-17 pa ja to ni na bajs ne bi stavljao a kamoli na motor..
  15. Pa to treba da se zalije..
  16. Pa to, ako si vec odlucio preko 500, Bandit je prava stvar, motor uopste nije mali i lepo izgleda. I jos mu ubijes malo cenu zato sto ti se ne svidja boja i to ti to ;D
  17. Do 500 ccm ti jedino Klementina pase.
  18. Prijatelju mi smo ti sad samo pogorsali situaciju, kolko ja vidim :-\ Nema nista od toga dok se ti neodlucis sta tacno zelish, mi ti nemozemo pomoci. zao mi je
  19. maciji kasalj..
  20. Ribice vole da im vibrira pod dupe ;D
  21. Patuljak ima 184cm i 86kg, i jedva je stavim na centralni i uguram u garazu. E, ako trba da mi predstavlja uzivanje, onda j... ga. Ni ja nisam manji od tog tvog patuljka ali sam skoro 50% tezi, a sa teneru se majem ko sa biciklu, posto je trenutno sredjujem u radionici ima malo mesta i kad mi zasmeta i ocu da je pomerim uza zid, podignem joj zadnji kraj ko iz sale.. Nije teska kolko izgleda..
  22. a sta ce mu vise za grad i periferiju? ???
  23. i Mujo vozio sam partizanke, dok nije probao Hasin BMX ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja