Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Dragi moji Tenerashi, imam na umu da izradim neke prisivke, evo nekih ideja a vi mi pomognite, koji dizajn, sta dodati, sta izbaciti? pritom bi mi trebao BJB znak u velikoj rezoluciji.
  2. ja sam mislio na nesto mastovitije..
  3. stara slika.. ;D evo malo aktuelnog
  4. Lele nemogu da zaspem , koji horor LOL Evo cisto malo da se divite, melem za oči.
  5. ahaha mislis bivse plastike Cigani se sad greju snjima Je li kolko otprilike kosta taj pokazivac?? (sa-bez ugradnje)
  6. Sve u svemu lepo je bilo , jedino sto me PecaBMW malo razljutio.. ajmo kući ajmo kući vec smo oko 23h krenuli doma..
  7. -1 afrosi sledite pametnog coveka po delima
  8. u ja nevido ove sitne sati nego goso sta cemo povodom ove jubilearne 200-te strane?? ima li predloga..
  9. al aj da ne bude gile nas ismejava.. i a ST je takodje ali kao sto kazu malo bolje od AT
  10. uuu znas kolko me mrzi.. uostalom AT je serpa ;D
  11. nije ti to bas dobro resenje, uzni u obzir da imas auspuh sa desne stane i da on nije lagan, dva kofera iste velicine i kapaciteta= desna strana ce biti vise natovarena goso to je Tenera nije Afrika.. Uostalom, svaki motor koji ima sa strane auspuh, bilo leve ili desne strane, da li nekom smeta ili remeti ravnotezu? Ne. Tako da i u ovom slucaju to nema nikakve veze. Kao sto Laki reche
  12. tolko o 'igijeni
  13. na istom odstojanju naravno
  14. Eto i mi stigli posle 2 ipo sata zivi i zdravi kuci, puno pozdrava ekipo bilo je lepo upoznati sve vas Armine pa de ono BJB papirče sto reče da ce postaviš za lokejšn?? Ja ga nevidoh.. U svakom slucaju extra zurka, naroda je bilo izobilju, sjajna mjuza i pre svega sjajni Domacini ! BRAVO !!!
  15. da me nisi pomesao snekim?
  16. Molimo da se neadekvatni sadrzajevi poput fetishizma ne postuju u ovako ozbiljnoj temi. Hvala
  17. I'm to sexy for my love, to sexy for my love love going to leave me..
  18. i to im mnogo brzo.. si ti siguran da "to" moze tolko da razvije ?
  19. Mislish? neznate vi josh skim imate posla..
  20. A mogli bi cak i da se udruze ovi Afrosi sa Bendzama a.. nije losa konbinacija..
  21. a oni koji voe motor bez A
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja