Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Das trefen der Giganten..
  2. Da ti dam broj od onog crnca? Ako ti treba "velicina" ?? ;D ;D ;D
  3. ali ja imam kupo-prodajni ugovor.. ne razumem ??? sta ce mi saglasnost kad moj motor? :-[
  4. Nikola says: ali je St svakako bolja.. Nikola says: to je neminovno JIMMY says: ajd..ako ce ti biti lakse..jeste ---------------------------------------------- cisto da prenesem razgovor sa msn-a IMAMO PRIZNANJE ! ! !! ! !! TENERA JE BOLJAAAAAAAA ! ! ! !! 1 ;D ;D ;D
  5. LOL :o Kepo nasilniče sta nam to činiš jadan ne bil.. pa sam ću to da sanjam noćas :-[ :-\ Slike su perverzične
  6. cek cek kakvo to "odobrenje" ? ???
  7. i sta sad.. sad ste vi opasni a..
  8. a da li ce me zaebavati na grani posto, motor jos nisam preneo, samo imam kupoprodajni ugovor? (sasobracajna je jos na starog vlasnika)
  9. svidja mi se ta relacija samo tu ima oko 400-500 km vishe bogami (u oba smera) ali i to sto kazes nije to to ici autoputem, smor, treba videti malo provoyati se tim sporednim putevima, videti prirodu, tu uvek ima nekih desavanje. Pa manastiri usput, kafane, zadruge, pejzazi, isplati se.
  10. bla, bla, bla prazne pricne.. vi cete nekog da busite.. ajde molim vas ja mislim da bi vas Bokilic osurio sa onaj njegov elektricni skuter ko nista..
  11. ma to je neminovno, samo jos nisu svesni toga..
  12. Tocno, predati se nikad nesmes. Ja sam uplatio kevi da ide na letovanje za Bugarsku samo da mi nebi solila pamet za Umag, kako to daleko, moze da bude lose vreme, moze svasta da se desi i tako te stvari Dzigorius, kojim putem planirash ove god da ides?
  13. cuti Boki pa neki pojedinci ni na paradu vise ne teraju "to", vec ta XL pomocna vozila ;D
  14. a sad se ti razmisljas, vredi li toga uopste.. ponesi kupace u svakom slucaju
  15. sta ti to znaci? oces da kazes da ni ne dolazimo a.. Aco od stra' nema leka.
  16. Ma to svi zelimo naravno, ZAJEDNO SMO LEPSI ZAJEDNO SMO JACI
  17. videcemo..
  18. U bre pa potrudi te se, ako neznate da projite, uzmete parce papir i bijete recke ko u kameno doba ;D
  19. i sta kaze statistika, kolko afrika a kolko tenera bilo na I i II okrsaju: ___:___ , ___:___
  20. More.. i nije bas nesto toplo pocetkom maja ali jbga uz 500gr Schljiwowitze moz i na antartik da se kupas ;D ;D
  21. A kad bio II okrshaj?
  22. Kad to bilo Kepo?
  23. Ahaha ma kaki neopisivo, 99 % su indenticne ;D
  24. jel dolazi u obzir neka trampa mozda? imam jedno 25 ari vinograd pored kuce.. ili drug ima 30 ari njivu i sljivar skupa 50 ari ;D
  25. Jager nemo da menjas temu..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja