Jump to content

Moto Zajednica

zoleprole

Članovi
  • Broj tema i poruka

    150
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: zoleprole

  1. Jel smemo znati po kojoj ceni je prodat?
  2. Ako sam dobro video cena je za oko 2000 eur jeftinije nego nov bez opreme, što je prava retkost, koliko vidim obično prodavci Honde stare 2-3 godine stave cenu istu ili čak i veću nego cenu novog motora u prodavnici. Kad ih pitam pa zašto skuplje nego u prodavnici, ili ne odgovore na poruku ili kažu pa motor je tek razradjen a ima i kofer i naravno na kraju kaže pa ti idi i kupi nov, i onda se pitaju zašto motori stoje u oglasima mesecima a neki i godinama.
  3. Ajd napiši koliko ih je koštalo, da se malo nasladjujem kada bahati i bezobrazni dobiju po repu, nije etički ali ljudi smo, da malo damo oduška u ovim vremenima.
  4. Prodat.
  5. Na prodaju motor Kawasaki EN 500 C 1997g, 50000km, 499cm3 , 34/48 KS Motor je sa foruma, mislim da ima čak i svoju temu, tako da bi bilo lepo kada bi i ostao na forumu. Ja sam ga kupio pre 3 godine. Prethodni vlasnik je stavio novi lanac i zupčanike, ja sam mu kupio novi akumulator, nove kožne bisage sa koferom by Vojo Marčeta, sredio vile, auspuh i stavio par džidžabidža. Servis sam radio svake godine, poslednji je uradjen u aprilu ove godine kad su stavljene i nove pločice. Registrovan do marta 2027. ima 2 ključa. Vožen samo po lepom vremenu da me svi vide, ostalo vreme u garaži pod ceradom. Na njemu nema ništa da se radi, sve je ispravno i sve radi bez greške. Cena 2500 EUR Kać 0638910235
  6. Čovek je član foruma i ostavio je kontakt samo par postova pre ovog.
  7. Ja sam lepo napisao moje iskustvo, i tamo piše da sam otišao motorom, Djordje je skinuo stare, stavio nove , balansirao i vratio na motor , i to mi je naplatio 4000 din za oba točka, gume nemaju unutrašnje.
  8. Stala je i Amio H4 i ona je iste visine kao halogena, mada je skuplja od ove sa Temua a neverujem baš da je bolja.
  9. 84 cm je fabrički, izvinjavam se nisam primetio godinu u naslovu. Znači sad je sedište 78-79, koliko si ispod 170 i kako sad dodiruješ nogama zemlju?
  10. I koja je sad visina sedišta? Mada i godina proizvodnje bi možda značila nešto potencionalnim kupcima.
  11. Jel ima nešto novo u 2026-oj, na KP nema nikog ko se bavi uvozom motora. Vidim da su u Nemačkoj dosta povoljnije cene nego u CH, bar za NC750.
  12. Jel smeta još uvek?
  13. Jel stavljao neko led sijalicu u far, ne znam koja odgovara, danas sam kupio neku ali je dugačko kućište i ne može da stane u far, ako neko ima proveren model led sijalice H4 koji staje u far neka napiše, biću mu zahvalan.
  14. zoleprole

    AliExpress

    A kako funkcioniše u susednim državama ili nekim državama u EU, recimo Nemačka, jel ima dodatnih taksi na robu?
  15. Ajde, kako si objasnio valjda to znači da mu pasuje, pošto mi to sa dupetom i nosom nije baš jasno......
  16. Jel se baviš transportom auta iz inostranstva do Srbije?
  17. Ima telefon pa nek se javi da pošaljem.
  18. Može, nisam još odabrao, to tamo sve što valja odmah ode, tako da moram sve propremiti i onda biti brz.
  19. Kupio bih neki mali auto u Njemačkoj, pa mi treba neko ko dovozi auta, neko sa preporukom, može kontakt na PM. Novi Sad
  20. Kupljena nova na sajmu prošle godine, nošena par puta po gradu, i ne vredi , mala je. Inače kaciga je odlična, kvalitetna i tiha za jet kacigu, ima vizir, sunčane naočare i pripremu za komunikaciju. Veličina je M 57-58 cm, meni je glava 58 cm i mislio sam da će mi biti dobra , ali sam se prevario. Ugradio sam kumunikaciju , i ona ide zajedno sa kacigom. Original kutija, vrećica. Kaciga je kao nova. Cena za kolege sa foruma 10000 din 0638910235 Kać, Novi Sad
  21. Kad menjate gume jel obratite pažnju na položaj crvene tačke na gumi?
  22. Jel daje još neko popust na sajmu za moto gume?
  23. Lepo, jel su ti bar kafu platili ili si i to morao platiti?
  24. 8000 din?! Stvarno smo otišli u k..........
  25. Pogledajte facebook stranicu Vojislav Marčeta Bačka Palanka, možda je to što tražite.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja