Danas u povratku ka kući pred Podromanijom kolega sa crvenom Afrikom, Rumske tablice, ispravi krivinu.
Pomogli, izvukli motor, stavili kolegu na noge, došla ekipa po njega.
Čisto ako ga neko zna, neka vrati info da li je kolega dobro?
Kolege, jedna bitna stvar. Posle Foče ka Tjentištu su juče bile baš velike bujice, niz put su plutale grane, kamenje, rizla. Mislim da je danas to sve ostalo na putu, oprezno za one koji danas dolaze.
@Marko05
Vidi što gospodja šeta maju po Trebinju.
Ovo putovanje danas bilo samo za hrabre i lude.
Od 470km, 400 me je polivala kiša.
Nisam nikada skoro 500km nosio kišno odelo.
Jebeš to sad, bacam se na ćevape.
Trebinje, 3. put.
Sam na slici.
Putujem solo ovaj put.
Motorić nam je registrovan za dvoje, gde je problem?
Kada mi se draga Zoka popne na motor Buba prijavljuje da nas je na njoj troje.
Vidimo se u Trebinju drugari.
Evo, čitajući vaše akcije ovih dana i ja danas posle vožnje bajka seo da relaksiram glavu i umirim ruku, sredim disanje.
Daska koja je istrpela godine torture.
Priprema.
Jutros pre akcije pazario Exactice da probam.
Pa mala igranja s optikom.
E da razdaljina 19m, oslonac.
22m, oslonac, da potvrdim da sam dobro upucao na nove dijabole.
Kvalitetno ubijena dva sata.
Kolege,
Ima li bankara medju nama ili da me povežete sa nekim od poverenja?
Izgleda da ću i ja u ovo kolo, a treba mi izgleda neka kombinacija, pa bolje da bude neko "moj".
Hvala unapred.