Jump to content

Moto Zajednica

Sharky - Alex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2322
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sharky - Alex

  1. Sto @Motorcyclist? @mick meni su se na cf-u te maxxis bas dobro pokazale, cesto sam po gradu i nijednom nije kliznuo, mozda je neki drugi tip maxxis kod mene i kod tebe. Inace sto se tice guma, nama korisnicima se ne moze ugoditi. CF je na 800MT prvo stavljao te maxxis za asfalt uglavnom, onda su se korisnici bunili, zasto gume za asfalt na adv motor. Cf promeni i stavlja miselin koje su pola - pola, mogu i za off mogu i po asfaltu. Sada se korisnici bune da su te miselin bucne na asfaltu
  2. Na prvoj slici i kad se pogleda golim okom onako je crveno. Izguglah neka okca za merenja ulja na nekim industrijskim masinama, imaju ovaj crveni indikator i on javlja da je ulje pod pritiskom
  3. Tenere i transal nisu uopste u cenovnom rangu sa 800MT Tenere je klot skuplja 2-3000€, transalp je klot skuplji 1000€ Dodaj opremu it je jos bar 1500€ E sad prica o opremi se uvek vrti u krug, onaj ko je nema njemu ne treba, onaj ko je ima njemu treba
  4. Ova slika gore je od juce, par minuta posle gasenja motora, motor i ulje vruci. Nije mi dao djavo mira odem sad da vidim, motor stoji od juce (na centralnom) Nezgodno je za slikanje, mora blic da se upali pa pravi odsjaj zato sam slikao iskosa
  5. 2000km. Prvi servis radio na 1000km i sada sam na 3000km
  6. Antifriz mislim da nije, pratim i njega i na istom je nivou (crveni je) Inace motor je presao tek 3000km ne verujem da je poceo da mesa. @Krokodilo ako mozes uvecaj malo sliku. Meni to crveno deluje kao neka oznaka na okcetu, u pozadini se vidi ulje crno. Kao da je okce sa unutrasnje strane premazano nekom hemijom pa u dodiru sa uljem pokazuje tako. Ulje je Maxima 10w50
  7. Dva brza pitanja: Do skoro je ulje bilo zuto, juce pogledam, kad ono crveno okce, veceras slikao i sad vise ne znam je li ovo neka oznaka na okcetu ili ulje pocrvenelo. Drugo pitanje, posle voznje kad ugasim motor i sacekam koji min, ulja ima preko pola kao na slici, kada se skroz ohladi motor ulje spadne na milimetar ispod pola. Po nekoj mojoj logici bi trebalo da bude kontra, kad se ohladi i kad skroz slegne da ga bude vise ali verovatno gresim
  8. Jel neko u Beloj Crkvi, mi krenuli na sajam zavrsili u BC
  9. A i realno mogli su da se otvore za veci popust na opremu dok traje sajam. Bitno je da su na sajtu izbacili: JEDINI ovlasceni diler i servis yamahe u srbiji
  10. Citao malo po netu, mnogi ga hvale a zvanicno ga nema na balkanu, kako ga guevara nabaljda ne znam ali dobro je sto ga sipaju. i @Krokodilo potvrdio taj info
  11. Pise li na racunu koje su ti ulje sipali?
  12. Kinez je dobar za posao, doduse zao mi i njega da akam po gradu, zamisli tek gsa da vozam po gradu svaki dan
  13. Poranili ste, ja sad ustao
  14. Ne umem da vozim te motore bez tft-a
  15. Neko raspolozen sutra (cetvrtak) za kafu kod biga? @ProMaster @Vojkan @TAZZ @bily @mick @QmBGD i ostali
  16. Kupujem
  17. S obzirom da sam odustao od ruroc-a sledeci pik na draftu je Icon. Ima li neko iskustva sa ovim kacigama. Imaju zanimljiv print a i sam dizajn. Cena im nije preterana. Prvo mi se svidela OVA ali vec duze vreme imaju samo S velicinu Sledeca je OVA, mozda malo seljacka ali svidja mi se zuti vizir i slaze mi se uz zlatne felne Inace ovi Airflite modeli su fullface ali je fazon sto vizir ide preko donjeg dela kacige
  18. Da se lepo navozas kolega, sjajan izbor
  19. Napadoste coveka kao da zivimo u nekoj skandinavskoj zemlji. U Srbiji je svaki 3. motor/skuer u prekrsaju - ili je ne registrovan ili vozac nema kategoriju. Da li podrzavam to, naravno da ne, ali zivimo u takvoj drzavi gde je to potpuno normalno
  20. Sto se mene tice uvek, bice to najezda kineza.
  21. Pricao sam sa jednim mladjim postarom koji koristi svog juga za raznosenje, zadnja sedista mu puna paketica sa alija, kaze ovako mu najlakse. Kaze, Trazili su postari da se u posti nesto uradi sa tim paketima sa alija, napravi poseban odeljak poste, zaposle postari za to ili nesto slicno, naravno oni na visim pozicija ne zele da se pomuce, i ovako im leze plata svaki mesec i boli ih uvo.
  22. Dobro nam dosao
  23. Realno ova ruroc kaciga uopste ne vredi ovih para ali kako odoleti printu a i samom izgledu kacige,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja