Jump to content

Moto Zajednica

Sharky - Alex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2322
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sharky - Alex

  1. Cim mu neko pomene ulje, seti se ulja za masazu
  2. Ako se dobro secam, ispred svake kamere koja snima i belezi prekraje mora da postoji znak koji nas obavestava. Jedino ako nisu nesto promenili
  3. Cini mi se da su na radiju rekli da su sve ove nove kamere od pre neki dan ukljucene na delovima puta gde je 50 ogranicenje ali slikaju sve preko 80
  4. Za firmu koristim lifts.rs Nudili mi ameri .com za 500 000$ rekoh neka, dobar mi i .rs
  5. “Ili jesi ili nisi…” -Atorn-
  6. Maja mu slomila srce
  7. Kolega (procelav) pre nekih 10ak godina napravio prekrsaj i snimila ga kamera. Posalje sestru na sud da da izjavu posto ona ima dozvolu a ne vozi pa da njemu ne bi oduzimali dozvolu. Pogleda sudija sliku pa nju i kaze: bas vam je brzo izrasla kosa Na kraju je ipak prihvatila njenu izjavu
  8. Ne sekiraju se sto su otvorili lazni sajt da varaju ljude i kradu pare a vi se svadjate za domen, zabole njih bas za domen, ionako ce sajt uskoro biti ugasen. Svi ti domeni su registrovani iz kine gde im ne mogu nista
  9. Pikirao je masazu a dobio preparat protiv zatvora Sve u svemu bilo je sjajno
  10. Ovaj sa brkovima na prvoj slici je brka
  11. Evo ima i za ljubitelje Dainese-a, naravno isto fake sajt i ne kupujte Quality Motorcycle, Bike and Ski Clothing for Men and Women | Dainese DAINESE-SALE.SHOP Quality Motorcycle, Bike and Ski Clothing for Men and Women | Dainese
  12. Prijemni za dostavljace
  13. To je onda drugo, tvoja greska ali je trebao da ima bar malo razumevanja. Usput pazi i na bele linije, pogotovu kad su mokre
  14. Samo viknes “Ko vozi onog plavog pezoa!!!” Ko napravi zgrozenu facu ili se zagrcne taj je
  15. Ne znam kakav je taj instruktor i koliko poznaje pravila saobracaja. Iz Ruzveltove u bulevar idu 3 trake, leva za levo, srednja za levo i desno, desna (gde su i sine i kuda ide tramvaj) je obavezno desno. Iz srednje ako skreces desno i hvatas siroki luk kao sto si nacrtao i ulazis u levu traku u bulevaru ti si u svojoj traci i nikome ne smetas i nikoga ne seces
  16. @Dušan PN tako bi bilo idealno po meni, samo pazi desnu stranu da te neki auto ne isece sto kaze boki. Ne vidim bokijevu sliku pa ne mogu da kazem nista. sustina sa tim prokletim sinama je da ne vozis po njoj uzduz, da ne ides preko nje nagnut, pre nje se naginjes i skreces ali pred sinu ispravljas motor, i ako nisi bas 90 stepeni sa sinom nema veze, samo da nisi nagnut. Gas nikako da dodajes, lagano a cesto i sa stisnutim kvacilom predjem
  17. Ostali vozaci (automobila, kamiona….) uglavnom znaju da su nam sine problem. Tu iz ruzveltove obavezno prvo desni migavac pa hvataj sto vise levu stranu da napravis sebi mesta da smotas desno i onda preko sina sa laganim gasom ili kvacilom
  18. Evropu zabole za ekologiju, sve te evropske, ekoloske i ostale norme su uveli da zastite evropske proizvodjace od jeftinijih kineskih. Kinezi se bavili do skoro azijom i ostatkom sveta, e evropski proizvodjaci umesto da su pravili plan kako da budu konkurentni oni sve alaviji i alaviji. Dodjosmo danas do toga da je kineze zainteresovalo i evropsko trziste, zainatili se da ispune sve norme a evropljani kukaju i zatvaraju.
  19. Ta prica sa guranjem pod tepih je nekada pila vodu, danas postoji internet, youtube, drustvene mreze…. Nista se ne moze sakriti i bolje je ici na opoziv nego cutati. kada se desi opoziv znaci da je neki inzinjer omanuo i sto je najgore kontrola kvaliteta je omanula, uz to proizvod nije pravilno i dovoljno testiran pre izbacivanja u prodaju. E sad, das 35000€ na motor koji u proizvodnji kosta 5000€ a ostalih 30000 placas znanje, brend, istoriju…. Jednom recju kvalitet i sigurnost u taj proizvod, a onda ti ovako nesto opali samarcinu i kaze da si bacio 30000€
  20. Rekli su da ne postoji zakon za to i da nemaju na osnovu cega da ga kazne.
  21. Koji je ovo po redu problem na novom GS-u od kako je izasao? I sve to na motoru od 35000€
  22. Divno dete i divni roditelji a vozi neregistrovan motor bez kategorije. Ceo Zemun zna vec mesecima da ih “siluje” i ugrozava im bezbednost neki klinac na motoru samo roditelji, familija i prijatelji tog klinca ne znaju. Smrt nije trebala da bude kazna, velika novcana kazna ili zatvor bi ga mozda spasili ali policija je zakasnila. Isti takav klinac “siluje” od letos mene i ceo komsiluk, vozi neki sym skuter sa cevkom umesto auspuha, zena je uspela da ga zaustavi i da mu kaze ali se ne obazire i smeje se, meni nece da stane, prijavljivali smo policiji i dobili smo odgovor da mu ne mogu nista. Molim samo boga da ne kupi neki jaci motor
  23. Sto se Srbije tice, s obzirom da su nam ulice/putevi kao njive i da imamo po 2 lezeca policajca po glavi stanovnika ADV se namece kao logican izbor
  24. Zaboravih da napomenemda na mom cf-u nisu miselin gume nego maxxis koje su stizale na 800mt touring modelom, te gume su 100% za asfalt.
  25. Plus na sve to euro norme guse sve motore pa proizvodjaci vise nece da prave sportske motore za evropsko trziste. Uskoro ce moci da se kupe novi ali nece moci da se registruju nego samo malo za stazu da se izduvas.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja