Xbr ima isti agregat kao xl600 i dominator 500-650 samo manji cilindar tako da mozes u enduro sekciji da se raspitas o masini to je dobar stari proveren agregat zatose i proizvodio dugo u razlicitim modelima
javi se Sekuli sa foruma, donosi iz "Louis" kataloga
https://www.louis.de/rund-ums-motorrad/bike-datenbank/yamaha-xj-600-s-n-diversion/4lx/0642?bikes=0642&per_page=40#article_list
Jednostavno kratkim recima - dokurcilo mi.
Tokom godina previse idiotizama sam se nagledao na moto susretima, i ne mogu vise to da trpim i jos manje da platim da bi to gledao.
Odem na poneki moto susret gde se NE naplacuje ulaz cisto zbog voznje i par ljudi i to je to.
jbg oni tu kao goste najvise racunaju na strance, ali one sa zapada, ne na nas jad i bedu sa balkana
Nesumnjam da su Plitvice prelepo mesto, ko god da je bio kaze da je extra, samo malo mi skupo za moj skromni budzet, ali zato sam se prijatno iznenadio kad sam bio u NP Krka, mnogo manje se prica o tom mestu a fantasticno je
neznam otkad su ti te cene, jer na njihovom sajtu su sasvim druge cene, doduse parking je besplatan za motore, ali od 1.7. do 31.8. upad za odrasle je 180kuna a to je 23eur, sto je po meni preskupo, ja bi razmislio o alternativi "Nacionalni Park Krka" tamo je skoro duplo jeftiniji ulaz i jako je lepo mesto i definitivno vredi otici, nisam bio na Plitvicama i hteo sam ici ove godine ali sam odustao kad sam video cene, znaci ja i cura skoro 50 eur...
mozda oni misle da nemoze da se rastavi pa zbog toga da treba ceo anlaser da se menja, ali cisto sumnjam da je tako, meni su na 2 motora (bivsem Suzukiju) i sadasnjoj Hondi radili remont, imam tu srecu da mi brat radi u radnji koja se bavi sa popravkom anlasera, i kod vecine japanskih motora i auta ista firma radi anlasere - "Mitsuba"
mozda vazdusiranje nije bas najbolje uradjeno, ja sam se isto tako mucio, sve rastavio ocistio, zamenio gumice, ali to vazdusiranje me jebe strasno, zovem komsiju, i on mi izvazdusira za par minuta, masina koci ko blesava, jbg kad covek zna
ma dodje mi da uopste i ne stajem takvim idiotima koji voze ko da su na trkama pa se naravno kad tad i spickaju i onda samo prave probleme drugima svojim neodgovornim ponasanjem u saobracaju
K1600GT je prevelik i tezak, nije bas za svakodnevnu komutaciju tako da bi njega otpisao, mada radije bi uzeo K1200S nego K1200R zbog bolje zastite od vetra
Google maps koristim okvirno za izracunavanje kilometraze, a gde cu i kojim pravcem (za SRB,CG,BiH,HR) tu za krajnju proveru koristim obicne auto-karte koje kupim na pumpama, i do sad nisam imao ovakvu igranku kao kolega cikamiroslav