Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Cim je kupio "R"-a odma hoce da ga adaptira za picolov
  2. Ja jos minimum mesec i po ne otvaram sezonu, jebes ti ovo vozikanje po hladnoci, sa 20 kila odece na sebi, klizavo...
  3. Udala se pa zazalila
  4. Koja je bila visina i tezina suvozacice?
  5. Tako je
  6. Nije to nista, nek provoza VFR750 leti na 30stepeni, pa ce mu posle toga oklopljeni CB500 biti kao na frizider da je seo I ovaj moj CBR greje,nije da ne greje, al nista strasno, ni blizu kao VFR.
  7. Lepotan, najlepsi mi je u toj crvenoj boji I molim te nemoj da lepis registracionu nalepnicu na vizir (kao sto je prethodni vlasnik to uradio) jer je ruzno do bola, ja ih lepim sa gornje unutrasnje strane, manje se vidi a tu je, i nikad mi panduri nisu kenjali
  8. Ja se nadam da ce Lorenzo biti jak konkurent (da ne prodje kao Vale) da bude sto uzbudljivija sezona, sto vise njih da se kolju za podijum. Mogli bi otvoriti mini kladionicu za krajnji ishod prvenstva pre nego sto pocnu trke
  9. Nema to veze, masini nebi smetal jer je svakako vodenjara
  10. Jeste u pravu si, , iz iskustva znam jer moj bivsi VFR rc36, fabircki ima felnu 5,5 i gumu 170, ali sam mu probao 180 i lepo je radila posao, tako da ce 170 na 5-ici sigurno dobro da stoji
  11. Legla bi, samo nista ne dobijas time jer su felne na F2 i F3 iste dimenzije
  12. Najlepse bi bilo od CBR 900RR, ima sedmokrake felne na isti fazon, ali viljuska mu je dosta drugacija, a CBR 1000F ima jako slicnu viljusku kao 600F pa kontam da bi bilo jednostavnije, i njemu je fabricka sirina gume 170, znaci moze da se ubaci 180 a da se ugroze vozne karakteristike, mada, problem je sto onda imas rasparene jer su od 1000F trokrake
  13. Dobro nam dosao
  14. Dobro nam dosao I obavezno dokazni materijal, fotka masinerije
  15. Valjaju oni i kineske skutere, motore i quadove pored bicikala, a imaju i moto opremu raznu, jakne, kacige...
  16. Moze to jos da se vozi, ako neces na trke s njima posluzice sigurno ma bre u oglasima ljudi prodaju gume stare po 10-15 godina i TRAZE PARE za njih...
  17. Ubode ga iz prve
  18. Slapovi krke su ti skoro pa usput, 3-4 km udaljeno od puta kojim ces se kretati, ako odes tamo, racunaj minimim 2 sata ako ne i vise da obidjes vodopade, ali stvarno vredi i grehota je ne obici od pocetka do kraja, a kad dodjes do kraja nemoras se pesaka vracati nazad, vec ima autobus koji kruzi i vraca posetioce nazad, sve ukljuceno u cenu karte.
  19. Eve ga
  20. ja sam se ispucao kad sam mislio da sam pogodio onu enduraljku Yamahu
  21. Ako ces vec prolaziti kroz Sibenik, grehota je ne otici na Slapove Krke (vodopade), ono je fantazija, ni malo ne zaostaje za Plitvicama a jeftiniji je upad. U maju je tamo vec uveliko toplo i lepo vreme, ali dobro isprati vemenske prognoze, ne zelis da te uvati neko nevreme i cuvena "bura" jer nije ni malo lep osecaj voziti po magistrali dok te siba bura. A sto se tice nacionalnih tenzija, ja sam bio par puta, jednom sam, jednom sa curom, nikad problem nisam imao, e sad, jbg ako te usere, uvek postoji sansa da se desi neki izuzetak.
  22. Meni izgleda kao da je sa neke Ducati masinerije 916, SS...
  23. Skoro ista stvar i u CBR600 temi, mrtvilo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja