Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7821
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Sve po PSu. Inace prvi put sam saznao od Dacica da se u beogradskim parkovima i ulicama moze kampovati ako prijavite da cete tamo boraviti. Mislio sam da bi za to dobili neku kaznu.
  2. Najjace kada stave potkapu pa urade trepavice i senku bla bla pa onda kao vidi kako su mi oci cool....
  3. Ja sam malo spustio dugacko i sada mi je ok. Definitivno bolje od halogenke.
  4. A ona iz opozicije jos moli gradjane da se razidju
  5. Sinoc sam gledao bas ovo i kad sam video gasi tv. Ljudi se ceo dan guraju sa policijom, cacijima itd. a ova izjavi ovako nesto. Global Reporter (@globalreporter.vesti) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 320 likes, 33 comments - globalreporter.vesti on June 8, 2025
  6. Dobro, kada dobijes svoj primerak zapisnika posle brojanja glasova, i isti skeniras i posaljes RIK-u (sto sam radio), gde se onda pokrade? Svako neslaganje tog primerka i naknadno objavljenog je nevazece i obara se.
  7. Krade se i tamo. Itekako se krade. Nego moze pojasnjenje gde se to tacno krade?
  8. Naveo je da su dovođeni batinaši "što na motociklima, što u crnim džipovima" koji su, kako kaže, pretili građanima.
  9. Zao mi je samo sto se Mira izvukla i Marko. Aj za Mariju, to ok.
  10. Ni slucajno. Zasto bi on zasluzio tako lepu celiju i EU standard?
  11. Koliko su samo krali svih ovih godina.... Zahtevati kamere na svakom birackom mestu. Kad mogu pare za svakakve gluposti mogu i za kamere.
  12. Sta mislis zasto. A sto se tice Crte, nekada CESID, sada ovi... Do nedavno su bili Ustase, USAID placenici a sada se Informer i Pink pozivaju na obracanje CRTE. Zasto?
  13. Slazem se. Doziveo je lepu starost i kraj kako je trebao...
  14. To je istina da bi ovde Putin dobio izbore pre nego Vucic, samo mi nije jasno na koji nacin je formirana nekakva ruska stranka sa 4 Rusa? Gde su oni skupili potpise da osnuju tu stranku i da ista ucestvuje na izborima?
  15. Kako je moguca nekakva ruska stranka koja je dobila 48 glasova?
  16. I ja mislim. Navlaci gnev, proci ce ko Milosevic. Dobio je sansu da od Srbije proba napraviti evropsku drzavu a on je odlucio sa svojim bratom pokrasti drzavu. Sto?
  17. Mogu ponistiti izbore na par glasackih mesta dok ne navuku pobedu...
  18. Nadam se da sam neki dan bio uzalud pesimistican! Pobedili ili ne ovo im je znak da je KRAJ! Ova politika vise ne pije vodu. Crta kaze oko 80 nepravilnosti... Bilo bi zanimljivo videti da vlast prvi put trazi ponistavanje izbora
  19. Ja sam kupio X1, jedan za full face jedan za jet kacigu pa javljam.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja