Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7813
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Napisaću vam ako mi odgovore na pitanje.
  2. Vidim da to nudi AMSS ali poprilicno povoljnije od Atlasa. Za automobil. Attention Required! | Cloudflare WWW.AMSS.ORG.RS Premium Evropa paket. Pretpostavljam da taj paket sadrzi pomoc i u Srbiji. Znaci Evropa + Srbija? Bas cu im poslati mail.
  3. Ma ja pricam za Atlas za automobil ne za motor. Imate neogranicen slep. Lepo pise na sajtu i u slucaju nezgode i kvara.
  4. Prvi je paket na tržištu kreiran u saradnji i prema savetima vozača u Srbiji. Omogućava da u slučaju kvara ili saobraćajne nezgode, jednim pozivom našem SOS centru, bezuslovno vratite auto i sve putnike nazad na vašu adresu u Srbiju uz asistenciju neograničene kilometraže šlepovanja. Jednostavnije i praktičnije ne može. Upravo je to ono na čemu vozači insistiraju kada su daleko od kuće.
  5. Kako sad a prosle godine jer bas za Atlas bilo da oni pokrivaju i u slucaju kvara pa sam ih zato i odabrao?
  6. Upravo sam to prvo primetio. Ima 1cm vise sediste od gsr a. Ja sam preradio sediste i dobio 1cm tako da je visina sedenja kao na ovom modelu. Meni ne smeta ugao kolena al mi zato trnu jajca sto moze biti do ergonomije Tako da visina sedenja je bas niska za ovakav model. Gsx8s mislim da ima vise sediste od ovog modela...
  7. Provalili da se i tu mogu prati pare...
  8. Neko je u komentaru na fb napisao: ''Znam bar dva benda sa spiska koji nece svirati na tom skupu''.
  9. Ludilo...
  10. BMW F 450 GS TROPHY A2 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM BMW F 450 GS TROPHY A2, 2026. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 1 km, Niš. Cena 9.599 € - Motori - Polovni Automobili
  11. Cost cutting...
  12. Nezgoda na Bulevaru Evrope u Novom Sadu. Motociklista pokušao da izbegne biciklistu koji je prlezio na crveno pa udario u stub semafora. Biciklista je pobegao sa lica mesta peške. Motociklista je prevezen u bolnicu. See less
  13. Meni ne smeta. Forum je mesto za takvu diskusiju. Sa cime da poredimo model?
  14. Bitno da je iz original fabrike NGK.
  15. Slazem se. Kao meni kocnice na vfr posle gpz...
  16. E jebiga, nisam mislio na amortizer nego na zadnju viljusku jer je tako kod nas zovu.
  17. Da, poprilicno je skuplji iako su po performansama, pouzdanosti masine, gabaritima jako slicni motori. Valjda ide na malo vise elektronike, ako je uopste Tracer ima vise? I eto malo naprednija suspenzija?
  18. Zbog ovih stvari nikada nisam bio kockar
  19. Влада Републике Србије продужила је одлуку о привременом смањењу акциза на гориво, па ће умањење акциза на деривате нафте важити до 14. јуна. Одлука је донета ради ублажавања последица раста цена сирове нафте на светском тржишту, а по претходној одлуци, важила је до 07. јуна. Према објављеним подацима, до 14. јуна акциза на моторни безнин износиће 61,24 динара по једном литру, док ће акциза на безоловни бензин, по овој одлуци бити 57,60 динара за литар. За гасна уља, то јест дизел, акциза ће износити 59,23 динара по литру.
  20. Da li je 16. jun definitivno dan D za sudbinu NIS-a FORBES.N1INFO.RS OFAC je pristao da produži rok za okončanje pregovora o prodaji NIS-a ali za 10 a ne 30 dana kako je zahtevao MOL
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja