Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7813
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Video sam je danas ispred Decathlona u NS, bas mi se svidja.
  2. Jebiga, moraces da skines malo, nije bas da je fabrika stanje. Naci ce se onda kupac.
  3. Ja to nesto podesavao pa na kraju odustao Ispalo da kad sednem napred i ne sedne puno, da moram da popustim i fabricko podesavanje preloada napred a ne verujem bas da sa 80kg sa opremom sam toliko lagan da moram da otpustim do kraja... Sta ja znam vozi se lepo kako sam podesio i to je to.
  4. Zakljucak je da nazovete telefonom sami jer ovde jebe lud zbunjenog. Za auto slepa i AMSS i Atlas u slucaju kvara, neograniceno.
  5. Koji motor vozis? Z8 je dual compound sto cu definitivno staviti kao prioritet jer zbog vojvodjanske ravnice mi treba dugotrajniji srednji deo da se ne ukockasti za sezonu.
  6. Prosle godine Mannol, ove Total a sledece cu vrv. Eneos. Probavam jeftinija pa eto da nadjem da li neko odstupa. Sto se tice uporedbe Mannol 10-40w i Total 10-50w, isto ponasanje na menjacu, ne trosi nista ulja, isti rad motora, ista temperatura.
  7. Pogledacu. Uglavnom pogledam recenzije na stranim webshopovima pa uporedim. Bitno mi je samo da drzi po suvom i da je ok po mokrom, da nije neki model da je bas krs zato ako neko zna takav za izbegavanje neka napise.
  8. Road 6 za 300e? Nemam iskustva sa Metzelerom vidim da su mesana iskustva.
  9. Planiram za sledecu sezonu da osvezim. Trenutno imam Angel GT koja je dual compound i nije se potrosila. Vidim da je Angel ST dobar izbor ali je blagi downgrade sto se tice na mokrom i ona je single compound ali za 600 kubika mislim da je dobar izbor. Ova GT je vise turing i za teze motore. Inace preferiram grip manje za potrosnju iako ne bih voleo neko suludo trosenje i ekstra mekanu gumu. Video sam i Power 2, to je provereno ok guma.
  10. Moze li neko da napise nekih top 3 pneumatika za putne motocikle a da je set oko 300-350e? Znaci putne, sport ili eventualno turing. I koje modele zaobici jer su se pokazali katastrofa.
  11. Ima, ja koristio prosle godine. Skroz ok, cena top.
  12. Kocnice podmazujes tako sto stavis malo bakarne masti IZA na plocice. Nemoj slucajno da si krljao neku mast po plocicama.
  13. Sve mi se vise svidja ovaj GX.
  14. Postoji i GSR400 ali ga verovatno nikada niste videli
  15. Necu da placam brate nista, koji kurac onda placam putno osiguranje. Kakvo placanje slepanja kada imam slep neograniceno km? Pricam za auto.
  16. Jako malo provodim. Mozda je i do kondicije.
  17. Meni na nejkedu nista ne smeta za ruke, ledja itd. Nekada kada sidjem me boli donji deo ledja ali misici jer su mi mlitavi pa sam poceo raditi vezbe. To mi se desi i kada dizem teret duze vreme tako da nije do polozaja. Ali eto ja nekako imam problem za medjunozjem koje hoce da utrne u zavisnosti kako se namestim. Bice da je do ergonomije i ugla kolena itd.
  18. Mislim da jako puno ima i do ugla kolena i da se to ne odrazava samo na kolena nego i na kukove, guzicu, medjunozje itd.
  19. Da, cesto je do ergonomije a ne sedista.
  20. Odgovor amss. Premium Evropa paket sadrži pomoć na putu i u slučaju saobraćajne nezgode i u slučaju kvara. Takođe, obuhvata i teritoriju Srbije i teritoriju kontinentalne Evrope (bez ostrva). Cena je 8000 dinara, a ukoliko se učlanite preko našeg sajta imate 10% popusta. Link: Attention Required! | Cloudflare WEBSHOP.AMSS.ORG.RS Pomoć na putu – šlep funkcioniše ovako (u slučaju Premium paketa: Na teritoriji Srbije imate dva šlepa godišnje u slučaju saobraćajne nezgode ili kvara – bez ograničenja kilometraže Na teritoriji Evrope imate jedan šlep godišnje u slučaju saobraćajne nezgode bez ograničenja kilometraže. U slučaju kvara imate pravo na šlep do najbližeg servisa koji treba da pregleda vozilo; ukoliko izda potvrdu da kvar ne može da se sanira u roku od sedam dana, tada imate pravo na nastavak šlepa do kućne adrese ili servisa koji sami izaberete; ukoliko vozilo može da se popravi za manje od sedam dana, nemate pravo na šlep do kućne adrese ili željenog servisa.
  21. Jebe lud zbunjenog na temi plus jebeni AI odgovori... Zato sam poslao mail.sa konkretnim pitanjem.
  22. Namesten harli kao i stan na uzmi racun i pobedi...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja