-
Broj tema i poruka
1156 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: m.milivojevic
-
Hvala momci! Još malo pa pokrećem ozbiljniju produkciju. @Deki šef koristio sam hal efekat i senzor. Elektronika se spusti skoro do poluge, na polugu se pričvrsti magnet i to je to. detektuje se samo pomeraj magneta. Na linku možeš da vidiš kako to u stvari izgleda (senzor): Na snimku je radna verzija od pre nekoliko nedelja. Finalni može da se montira na pred na konzolu. Sada radim na dva projekta - automatskom preklopniku tablice - ne nešto komplikovan - telemetriji (G sila, ugao obaranja, položaj leptira gasa, kočnica, temperatura guma, prikupljanje podataka za ogibljenje, gps koordinate). Ideja mi je da sve to prikupljam na SD karticu i kasnije da postavim overlay na google mape (ili openstreet/video snimak), kako bih mogao da analiziram svoju vožnju i da unapredim.
-
Mali update... Malo me situacija sa ovim karantinom usporava, sto zbog komponenti, sto zbog mog radnog vremena i obaveza... U svakom slucaju, evo ga rezultat: Integrisao sam u uredjaj dimenzija 90x50x30mm sledece: - quickshifter sa podesavanjem vremena prekida varnice, kao i vremena razmaka izmedju dve uzastopne promene brzina - voltmetar - merac spoljne temperature - oiler sa podesavanjem intervala i vremena podmazivanja - sklop je vodootporan - testiran - nema uticaja na CDI/ECU/dizne - univerzala/moguce je montirati na bilo koji motocikl - nema skracivanja poluge, budzenja itd - potrosnja struje je reda 20mA Sent from my iPhone using Tapatalk
- 41 odgovora
-
- 15
-
-
-
-
9000 u motolandu. Dobre su i moje, zamenjene pre 2 god, al kad remontujem sve odlucih i njih da menjam. Zadnji ne pipam, jer realno i ne koristim zadnju :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
da da fabricka.
-
Snasao sam se. Ako nekom treba info dimenzije klipova su 27 i 30mm Za reparaciju je potreban set S90103 iz Sigurnosti Zrenjanin Porucio sam i komplet kocionih plocica Nissin 210NS
-
Fazer 600 2003 - Reparacija kocionih celjusti
m.milivojevic je odgovorio članu m.milivojevic u Yamaha
Snasao sam se. Ako nekom treba info dimenzije klipova su 27 i 30mm Za reparaciju je potreban set S90103 iz Sigurnosti Zrenjanin -
Kolege, Postavih u Fazer & Diversion temi, al' ne dobih odgovor, pa reko da postavim i ovde. Verujem da međ' nama postoji neko ko je radio remont prednjih kočionih čeljusti na Fazeru 600 2003-e, i da je pritom naručivao gumice od "Sigurno-ST" Zrenjanin. Potrebna mi je info koji su precnici klipova, kako bih naručio. Kočione čeljusti su oznake 5DM2580U0000, i identične su kao i na sledećim modelima iz generacije: FZS600 FZS1000 XJR1300 BT1100 YZF-R6 Bar tako kaže net... Hvala unapred
-
Hvala na informaciji. Par mojih drugara je uzimalo kod njih i svi su zadovoljni. Bio bih ti veoma zahvalan, ako bi mogao da podelis sa mnom informaciju u vezi dimenzija, ili pak da mi das savet gde da kupim... Nisam kontaktirao plattner i barell i ne znam da li imaju na stanju. Takodje, zbog ovog stanja sada, opcija preko ebay-a otpada. Hvala jos jednom Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kolege, Verujem da međ' nama postoji neko ko je radio remont prednjih kočionih čeljusti na Fazeru 600 2003-e, i da je pritom naručivao gumice od "Sigurno-ST" Zrenjanin. Potrebna mi je info koji su precnici klipova, kako bih naručio. Kočione čeljusti su oznake 5DM2580U0000, i identične su kao i na sledećim modelima iz generacije: FZS600 FZS1000 XJR1300 BT1100 YZF-R6 Bar tako kaže net... Hvala unapred
-
Hehehe, Ja juce isto napravih krug do podno Kosmaja, tacnije do Manastira Tresije... Milina! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Rebuild Honda Africa Twin xrv750 rd07
m.milivojevic je odgovorio članu Sinisa Vitezovic u Sam Svoj Majstor
Respect! Sent from my iPhone using Tapatalk -
Ajdemo sportski Predmet br 6 XL 4000 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[mention]Krmco [/mention] hvala, ali ne verujem da kolegi odgovara. U magacinu mi je u ue-u. Daleko je... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Znam znam... Secam se. Svaka cast u sv sluc! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
@N.F.S svaka čast! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Gledam i ne verujem. Prosla mi ke bila 60, sad jedva stavih na vuglu 61 ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Predmet 6 u belicini XL 3000 din Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Hvala na savetu, ali mislim da cu ostati na eneosu. I to cak na gradaciji 10w40, kao sto me je savetovao@Astral 15w50 je mnogo gusto... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
500L Ali pazi, sve je u granicama fabrickih normi. Cak na donjoj granici. Jos sipam neku full sintetiku, neki djavo selenia pure energy k 5w40 Jbg Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ja sam probao razlicita ulja. Motul 5100 15w50 nije trosio do nekih 3000-3500km, a onda je poludeo. Na svakih 400km sam morao po 100-150ml da dosipam. Hvala bogu, nikad vise Motul. Probao sam elf 15W50 i ipone 15w50. Slicna situacija. Sada sam sipao eneos polusintetiku 10w40 i za ~1500 km od 29.11 nisam primetio da se pomera, ali zbog zbog samog sklopa i nacina funkcionisanja motora sa unutrasnjim sagorevanjem, siguran sam da trosi. Opet, treba uzeti u obzir da ga uglavnom vrtim od 7000-11000 rpm. Mada, razmisljam da predjem na full sintetiku na sledecoj zameni. P.S. Mnogo mi je veca briga sto mi automobil koji sam uzeo nov i presao ~55k na 10k km popije skoro litar (u zvanicnom servisu kazu da je to normalno - postoji i u fabrickom uputstvu). I to od prvog dana... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
@dvlns pod tim u srb ne mislim kod mene. Distributer ih je dobio, pa kapiram da ce i servis da pokriju... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Sa srećom i da nikad ne isprobas funkcionalnosti Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Upravo stigao u srb 72k din Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ad hoc vikend vožnja
m.milivojevic je odgovorio članu dragan_alumiroi u Predlozi za izlete i putovanja
Ajoj ajoj. Drz se! Sent from my iPhone using Tapatalk -
Kupujem kvad do 250ccm. Moze sa papirima, moze bez. Cena do 750€ Sent from my iPhone using Tapatalk
