Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. Obicno mikro prekidaci imaju 3 konektora. Npr izmedju 1 i 2 je normalno otvoren a izmedju 2 i 3 normalno zatvoren. Tako da to nije problem Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Pa to... Probaj da mabudzis neki mikro prekodac, ima ih razlicitih. Preporucujem onaj sa malo duzim polugom i rupom za sraf... Tada bi cak polugu mogao iskriviti malo. Elem, premeri taj, pa naspram dimenzija potrazi. Nije to skupo, 100-inak dinara max. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. @Mirkic jesi siguran da je ovo originalni deo? Malo pretrazivah po netu Front brake switch Suzuki Intruder 750 1990 i dobih sledeci oblik: Pretrazi na netu "mikro prekidac" pa mozda izleti nesto slicno...
  4. upravo sam skapirao da trazis plocu, a ne nosac nebitan je motocikl onda..
  5. Bas mi nesto lepo izgleda ovaj Bandit. ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Koji motor? Kakp to? Jel mogu da pomognem? Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Ja ne komentarisem, pratim temu, ali vidim da se opet brisu postovi... Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Ne danas, al ovih dana. Majstor [mention]Astral [/mention] mi je kompletno sredio kocione celjusti i stavio nove plocice, iako po njegovim recima za to nije bilo potrebe. Uglavnom, Sumimoto sa Nissin NS plocicama Zamenio mi je takodje filter vazduha, filter goriva, komplet kocionu tecnost, podesio free-play sajle kvacila, podmazao sajle kvacila i gasa, prekontrolisao kompletan motor. Danas smo [mention]milos-v [/mention] i ja vratili originalni fabricki podrep I montirali Givi nosac kofera i kofer, sto uzeh pre par dana od [mention]malitomic [/mention] Isto tako sam pre nekih tri meseca ugradio quckshifter koji sam sam pravio Fazer spreman u potpunosti i resetovan na fabricka podesavanja. :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Kazu da da Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Kojo motor? Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. 1. Rins 2. Markez 3. Qua Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Varas se sinak ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. [mention]Bruno 68 [/mention] u potpunosti se slazem sa tobom. Koji motocikl je lagano vrteti i po gradu, a i van grada, pritom da ima solidnu zastitu od vetra? Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. nazalost, jos jedan dokaz da nam treba pomoc na putu (vozzi ili amss)
  15. U fabrickoj verziji su imali... Sa obzirom na to da kockasti datiraju jos od ‘98-‘02, verujem da su na mnogim primercima vec sredjeni farovi. Yamaha je to sredila vec na “foxeye” modelu iz 2003. Na kockastim je jedan far bio kratko, a oba zajedno, dugo, pa su vlasnici prespajali i povezivali oba fara na kratko. Na “foxeye” je to fabricki sredjeno, tako da na kratkom svetlu rade oba fara. Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Kao sto kolege rekose, proveri sigurnosni prekidac na copavoj. Ocisti malo... Nakupi se svasta tu... E da, ne bi bilo zgoreg proveriti i clutch switch I on zna da zaglavi Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Buy Nolan Pinlock Inner Lens N104 / N104 Evo / N104 Absolute | Louis motorcycle clothing and technology WWW.LOUIS.EU Nolan Pinlock Inner Lens N104 / N104 Evo / N104 Absolute at Louis. Secure payment ✓ Free returns ✓ 2-year right of return... Motoring doo PINLOCK unutrašnji vizir otporan na zamagljivanje Prodaja motora i opreme za motore i motocikliste WWW.MOTORING.RS PINLOCK unutrašnji vizir otporan na zamagljivanje Nolan Pinlock Insert - N104 / N104 EVO - SPORTSBIKESHOP WWW.SPORTSBIKESHOP.CO.UK Nolan Pinlock Insert - N104 / N104 EVO from the UK's leading online bike store. Free UK delivery over £25 and easy returns...
  18. Inace, Odlicno izgleda! Svaka casti! I cena je veoma korektna (ovaj na slici je placen 55€ + 15€ postarina iz DE) Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Djole. Uz duzno postovanje, mislim da imas gresku u dizajnu... Stitnik bi trebalo da bude procvrscen sa 4 srafa na bocnim stranicama hladnjaka, a ne na duznim. Probaj tako... Znaci treba da ima usice sa strane da se zakaci nal hladnjak. Nesto poput mog. Probaj tako... Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Nisi valjda odlucio? Greota... Ovakav primerak je za muzej! Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Ako Boban nema, imam ja da prodam par zadnjih za fazera 600 do 2003-e. Mozda ti odgovaraju. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Kao sto kolege vec napisase... bolje ikakva podkapa, nego bez... Ja sam neko vreme vozio MT bez podkape... maltene se raspala... Novu ne stavih na glavu bez podkape...
  23. @DeusExMachina, ovo je osnovna stvar... kao sto su kolege vec nekoliko puta pomenule... verovatno osovina nije bila zategnuta na odgovarajuci nM i to je to... naleteo si na rupu, i to je to... stavi ga na stender, pa pogledaj od nazad, da li je u osi... u svakom slucaju, popusti osovinu, popusti kontra matice, vrati sve na mesto i sklopi... Sto se tice podmazivanja lanca, mozes da napravis sam oiler, mozes da ubacis i elektroniku, a mogu i ja da ti napravim i prodam integrisani sklop: Quickshifter + oiler + voltmetar a mogu i samo oiler...
  24. Borise, Napravi nalog na Chaturbate, pa mozes da strimujes ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. Zainteresovan javljam se na PP Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja