-
Broj tema i poruka
1156 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: m.milivojevic
-
Vozi li se neko il’ samo lickate motore? ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ranko Neša Boris Kao sto @Marko05 rece Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Contiattack 3 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Sent from my iPhone using Tapatalk
- 135 odgovora
-
- 13
-
-
Kako sam ga carski fotkao ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ranko, Svaka čast! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Sto nis ibarska kad se cekamo na omv-u? Mislis ona kod skretanja za barajevo? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Idem i ja. @Bole37 hocemo li ko pre neke godine na OMV-u gore na Vidikovcu da se nadjemo? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jednom rečju, legenda je tu: Suzuki Unveils the All-New V-STROM 800DE and GSX-8S | GLOBAL NEWS | Global Suzuki WWW.GLOBALSUZUKI.COM Suzuki Unveils the All-New V-STROM 800DE and GSX-8S 2023 Suzuki V-Strom 800DE | First Look Review | Rider Magazine RIDERMAGAZINE.COM The 2023 Suzuki V-Strom 800DE and V-Strom 800DE Adventure variant are powered by an all-new 776cc DOHC parallel-Twin engine.
-
Gogi, Na gs-u ti je manje od litra potrebno za menjac i diferencijal (za dif ide tacno 180ml), tako da verujem da ce litra da ti zavrsi posao. Potrazi malo service manual za diverziju. Nemoj samo vise da sipas da ne izbijes semeringe. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ubedljivo najlepsa kolor sema! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nije servis. Klasicna O2 sim postpaid kartica. Ako hoces servis instaliraj “Airalo” tu mozes da uzmes esim i za simbolican novac da kupis net worldwide. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ad hoc vikend vožnja
m.milivojevic je odgovorio članu dragan_alumiroi u Predlozi za izlete i putovanja
Ja navikao da vozim samo u majici kratkih rukava i jakna preko. Beše malo hladnije, al' ipak lepo: Krenuo lagano oko 10:30, natrag sam bio oko 18:30 -
Kolega je ok Citiram: “Sve je ok, sad izasao iz urgentnog, isao ka zvezdi zena izletela iz suvoborske i direktno u nju, preleteo isprevrtao se, par kopci i to je to, motor verovatno totalka videcu sutra” Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Prva dva broja dot-a predstavljaju nedelju u kojoj je proizvedena, druga dva, godinu. 0922 nije septembar, vec 9-a nedelja 22-e godine. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kakve nadoknade, treba da mi platis onaj sraf sto polomih na nosacu top case-a [emoji182] Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Četvorica me dizala ;-) Elem, na Grossu, parkiram motor i nekako mi jedna noga bi kraća (desna, kao onoj babi sto vozi auto do pijace) i preturih se na Darkov gtr… Naravno, ostao sam ispod i morali su da me izvuku… Hit… Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Hahahha, Ovo od blatobrana, hahah. Nije ovo moje… Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Heheh, Kako sam ga cokio gs-om :-* Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kad kupim Nordena, do tada se uzivam sa IMT 577 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ajde de… Vidi sta sad vozim: Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Gotovo sad :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
E da, kupio sam i vinketu za ch, da li sam trebao ili ne, nisam zeleo da rizikujem. Moze samo na godinu dana, 40chf Sent from my iPhone using Tapatalk
