Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. Ne znam da postoji strom v250 Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. @Boban EN evo ti RS, kad ga već tražiš
  3. koliko je to brutalan motore, ko želi pouzdanu mašinu, ne treba da razmišlja
  4. @Nenadbg88 šta je sledeće?
  5. Btw, ovo treba u temu ostalo, ne prodajem. ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Komsija koj, a ne znamo se… c c c c Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. @JevtaNS izvini, da nisi imao neki incident sa stromom? je l' sve ok? vidim, prodajes ga u delovima, pa reko, je l' sve ok? ne zameri, al' pitam
  8. @Astral de pomozi coveku Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Ma treba da se pomera nego da li ima lufta u lezaju? Stavi ga na centralni, sedi na pod, uhvati tocak sa ove ruke i vidi ima li lufta u osovini Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. jesi proveravao ima li tocak lufta? diferencijal? onako... slucajno
  11. Prodje godina… Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Dobro su oboje, javio je kolega u grupi. Supruzi je puklo rame, on blagi potres mozga. Pusteni su, koliko znam. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Znam ja… Doduse, nije motor… traktor… Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Moze li zamena? Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Vrlo verovatno je ta km. Mozes proveriti u delti kompletnu servisnu istoriju. Bmw motocikle odlikuje lakoca odrzavanja. Generalno, mozes sve sam.cena odrzavanja, isto kao i za ostale. Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Mator covek uzjahao avion… C c c :-P Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Moje iskreno saucesce porodici i prijateljima! Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Izdajem garazu u bloku 62. 14kvm Prva u nizu, ima struju, 2katanca i bravu. Ne vidi se na slici, ali sam na ovaj zid montirao 2x220v uticnice. Cena 100€ 0656929955 Sent from my iPhone using Tapatalk
      • 2
      • Sviđa mi se
      • Hvala
  19. Evo ga i @Mirkic
  20. Otisle torbe, nasem kolegi @Mirkic za 4000 din. Nas dogovor je da svako od nas uplati po 2000 din za lecenje sledece dece: Vasilije Baković (1402) - Humanitarna fondacija Budi human - Aleksandar Šapić WWW.BUDIHUMAN.RS Humanitarna fondacija BUDI HUMAN - Aleksandar Šapić prikuplja novčana sredstva za Vasilija Bakovića ( 2020) Vasilije je dete iz uredno vođene i kontrolisane trudnoće. Rođen je... Lena i Kosta Ćeferjanović (878) - Humanitarna fondacija Budi human - Aleksandar Šapić WWW.BUDIHUMAN.RS Za Lenino i Kostino#bolje sutra! Nemanja Ljutić (995) - Humanitarna fondacija Budi human - Aleksandar Šapić WWW.BUDIHUMAN.RS Humanitarna fondacija BUDI HUMAN - Aleksandar Šapić prikuplja novčana sredstva za Nemanju Ljutića (2017). Nemanja je rođen 30.09. 2017. godine u Beogradu, kao zdrava beba u... Olivera Ševo (1101) - Humanitarna fondacija Budi human - Aleksandar Šapić WWW.BUDIHUMAN.RS Humanitarna fondacija BUDI HUMAN Aleksandar Šapić prikuplja novčana sredstva za Oliveru Ševo (2010). Olivera je rođena 27.05.2010 godine. Dete je iz uredno vođene i... Ja moj deo uplatih i @Mirkic ce svoj. Pozivam vas da i vi ucinite isto! P.S. zatvaram topic
  21. Eto vidis, freewind. I nosaci su kod mene. Dajem sve u kompletu. P.S. Ja ih nikada nisam koristio. Ako su koriscene, koristio si ih samo ti. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. P.S. pisite mi na viber, ne dobijam notifikacije sa foruma, a ne znam ni sam zasto Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Dve bocne torbe, kupljene od @drmilan_ Nikada ih koristio nisam. On je napravio ove limene nosace, kao i nosace za , cini mi se transalpa (Mile, ispravi me ako gresim). P.S. imam i te nosace. Dajem sve u kompletu. Cena, 25-30€, moze meni na racun, a moze i u dobrotvorne svrhe, za lecenje nekog deteta po vasem izboru. Ako se prodaju, da dajem jos toliko, za lecenje deteta. Dokaz o uplati kacim ovde sa moje strane, kacim ovde. Nadam se da sam vas afirmisao. Miki 0656929955 Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. zanimljiva tema. mene zanima kakav je osecaj voziti ovako nesto... ja npr imam strah od copera... nikada ne bih smeo da sednem na motor a da su mi noge ispred. samo jednom sam seo na skuter i to od naseg drugara @Zuba87 . provozao sam ga bukvalno po parkingu.
  25. Buraz moj, Dobrodosao! Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja