Jump to content

Moto Zajednica

Marko05

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1665
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Marko05

  1. Sličan plan sam imao. Doduše prva želja bili Dolomiti, onda sam se orijentisao ka Trebinju, Jadranskom do Pule, pa preko Plitvickih jezera do Banjaluke i nazad za Ue. Ali ovo sr*njesm sve poremetiti. Odmor mi je isto tako, kraj juna/početak jula. Ako se nista ne promeni Rumunija ne gine, do Transalpine. U svakom slucaju odmor se ne sme prelezati. Nadajmo se da ce se ovo srediti.
  2. Danas cu da odem da uzmem pa za vikend da testiram. Ja sam skinuo full verziju Adobe-a, al "divljak" sa Pirate-a. Više baguje nego što radi, a komp mi ok. Moram juriti neki original.
  3. Uuu bravo, bravo. Ja sam u nedelju hteo da se provozam do Uvca i malo da pustim Minija, al' kasno ustao, posle kiša, uspeo sam samo do Mokre Gore da odem. Super snimak. Imam i pitanje, tj par komada. Što se tiče editovanja, bas me to zeza. Snimak je na kartici bas dobar, obično snimam fullHD, al cim ga obradim konstantno secka, ili ceo snimak, ili pak jedan deo. Ne znam sta moze biti problem? Kartica mi i nije nekog kvaliteta, al opet originalni snimak ne secka ni malo. Možda je opet do programa za edit, radio sam u DaVichi-ju?
  4. Zamenjeno kociono ulje i antifriz. Antifriz izgleda poslednji put menjan u prošlom veku.
  5. Marko05

    TDM Srbija

    12. Marko05 Naravno ako primate fazerasa u drusto?
  6. Nemoj da nemas motor za Trebinje ili za Pulu! Freza otpala?
  7. Na tom delu je semafor, i iz oba pravca su blage, dugačke krivine koje nisu baš pregledne. Zadnje dve nedelje sam tu, vracajuci se iz Čačka ka Ue, imao poprilično nezgodna kocenja, iako sam znao da su tu semafori. Taman prodjes radove u Jelen Dolu, zatim radove oko tunele, posle 500 metara od tunela u sred krivine te dočeka kolona. Totalno loša signalizacija. Semafori tu stoje vec vise od 2 meseca, a radi se ukupno 20 metara puta, bukvalno. Saucesce porodici.
  8. Hvala ti. Ja uradih al' nije to to. Moram ponovo probati, mozda sam zeznuo negde u podešavanjima. Koristio sam studio 15, ne mogu nigde da nadjem 16 u full verziji.
  9. Uh, sve i svašta. Al kreni polako, Ljubiš i Gostilje. Pa onda kreneš ka Kolinom brod, uhvatis malo lepih krivina ako si motorom, i odes na Tavnicko jezero. Možeš posle Gostilja i do Stopica pećine, malo je dalje, al je lepo. Ima jos brdo stvari. Pogotovo na Tari ako vec nisi bio.
  10. Odličan! Koji si program koristio za editovanje? I generalno koje programe ostali koriste? Ja sam radio u DaVinci-ju, ali mi ceo snimak secka (ima link sa yt-a u temi). Ima li ko sta za preporuku?
  11. Marko05

    Z750

    To, to. Znam motor, dobra mašina. U zdravlja da te služi!
  12. Evo ja cu desno. Lepo čuči i jedno i drugo. Za koje se god odlučis neces se zajebati.
  13. Sve dogovoreno. Javljam kad stigne. Hvala jos jednom.
  14. Poslao, hvala ti.
  15. Šone, šalji ako nije otišao.
  16. Marko05

    Z750

    Je li ovo Kojina kawa? U Užicu si ga uzeo?
  17. Drug je rešio problem update-om preko kompa. Ja sam sinoć gimnasticio i update-ovao ali nisam testirao. Kaže da ne izbacuje grešku kad se odradi preko Dji Asistent.
  18. Koliko znam, mislim da mora biti Android 10. Možda grešim. Ja sam se noćas je*avao oko novog update. Izbacuje error-e. Mora da se update-uje preko komp-a u Dji Asistent-u. Nisam testirao al' kaze drug da se tako resio error-a.
  19. Da li je kome poznat majstor iz Kruševca koji radi izduve? Toliko znam i imam slike njegovog rada topova za fz6. Poznato mi je da neko u Trsteniku radi, al' decko koji mi je posao slike rece da ih je radio u Kruševcu. Nisam uspeo da izvučem ni broj, ni ime, ni bilo bilo koju dodatnu informaciju, mada sam pitao 2-3 puta. (glupo mi vise da smaram) Ovo si ti topovi. Ako je nekome poznato svaki info bi mi značio. Hvala
  20. Treba mi mala pomoć. Naleteo sam na lepe topove za moj motor koje je pravio neki majstor iz Kruševca. To je sve sto znam. Estetski mi se svidjaju. Pa me zanima da li ko poznaje tog majstora, ima li kontakt, zna li sta o kvalitetu rada..... I slicno. Ne verujem da ih ima bas mnogo sto rade izduve. Ovo su slike tih topova. Hvala unapred.
  21. Hvala Bogu! Samo jako majstore!
  22. Pa vise je to makadam i livade, mada povuklo bi me u šumu sigurno.
  23. Znači fullcross? Pa i ja vise vucem ka tome, al ovaj mi nesto zapadne za oko.
  24. Dokon mozak đavolje igralište. Izolacija, selo, okolo brda, idealno za neki cross-ić i u šumu. Postajući polovne, naletim na nešto, meni vizuelno, zanimljivo. Yamaha Tdr WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha Tdr, 1991. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 111111 km, Vrnjačka Banja... Ali pošto o cross/enduro motorima bas ne znam nista, rek'o da se posavetujem. Zanimaju me iskustva, dobre, loše strane ovog motora i eventualno ako neko poznaje dotični motor da mi kaže da uopšte vredi da se ode i pogleda? Ako neko ima sta zanimljivo za prodati do nekih 500-600e, sa ili bez papira, iz kategorije "za po šumama i livadama" neka ponudi.
  25. Marko05

    Quickshifter

    Isti sam ti tak'i. Freza mi često "juri" sedmu brzinu. Inače svaka cast za Quick, prijavljujem se na listu kupaca kad krene serijska proizvodnja.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja