Jump to content

Moto Zajednica

Marko05

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1665
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Marko05

  1. Подсети ме да мало "истерам" Минија. Задња два месеца сам заборавио и да га имам. Ако време послужи фоткаћу за викенд Дивчибаре. Иначе, баш лепе фотке.
  2. Nisu drug. Niko ih nije ni pogledao. Ne deluju upadljivo. Radim u firmi koja se bavi i tehnickim pregledima. Uglavno su koferi problem i moraju da se skinu zbog slikanja, a ovo ostalo za sad i ne gledaju. Al' opet sve zavisi od firme do firme. A frezu cu ti rado pozajmiti na test.
  3. @N.F.S. Izgleda da su isti kao moji samo zatamljeni. Moji su led, tako da ce ti verovatno relej.
  4. Pa pazi, nisi daleko od istine. Uglavno budzet mi je ograničen pa se po njemu uklapam. Jurim nesto za makadam, livade i sumu po potrebi. Najviše mi se svidela Gilera al' koliko sam čuo i pročitao, delovi su malo veći problem. Honda je zadnja opcija. Yamaha i Kawa su mi u blizini, pa cu za vikend da odem da ih pogledam. Kawa je mala, kx85 sa 27 ks. Dobih informacije da je luda masina. Inace, vozikam rodjakovu Suzanu RMZ450, tako da mi nije strana ta ludacka snaga.
  5. Izgleda slaba prica oko Gilera-e. Imam jos neke opcije u razmatranju. Pa bi svako misljenje dobrodošlo. Tipa ove mašine:
  6. Kako dolazi ovo hladnije vreme sve vise razmišljam o kupovini nekog enduro/cross bajka za jesenje i zimske zezancije. Slučajno sam naleteo na ovu pricu. Malo prelistah forum, ima par tema i procitah pozitivna iskustva. Al' bih voleo malo detaljnije da znam o održavanju ovog motora, dostupnosti delova.... i slicno. Ako ima neko iz Aranđelovca da bi bio rad da pogleda motor bio bih mu zahvalan. Cisto da znam da l' je vredan cimanja iz Ue. Hvala.
  7. 1. Rins 2. Morbideli 3. Marquez
  8. Е то је права прича. Ја баш пролетос, кад сам мењао уље и филтере, помислих колико има људи да их мрзи да се је*авају са свим тим и да би могао тако неке ситнице да одрадим, уз прање, полирање, за неку симболичну цифру. Мотор скоцкан за почетак сезоне. Бар код нас у Уе је са мајсторима танка свирка, па баш због тога мислим да ова прича није ван памети.
  9. Na pomolu nova trampa. Al' realno gledano, ne zna se koji ne lepši.
  10. Evo i ja da se pohvalim. Hvala @miskomi
  11. I bolje, da se ne jurimo sutra. Brdo nekih obaveza. Hvala.
  12. Ја сам сутра по Београду, па могу да покупим ако већ ниси послао. Или ако већ шаљеш осталима, слободно пусти поштом, да не сметам сутра.
  13. Пратим. И ја већ годину дана размишљам о некој enduro/cross опцији за макадам, ливаде и шуме, али понуда баш слаба.
  14. Баш сам прошао туда у суботу. Другар са Tracer-ом и ја са Fazer-om. Видех весела екипа. Браво за вожњу и дружење.
  15. Marko05

    Honda X11

    Ако кренеш ка Ариљу немој да се не јавиш. Да свратиш на кафу. Ако шта треба око мотора јавни, проверићу ти, мала средина, знамо се.
  16. 1. drmilan 5kom. 2.Chika Jimi 5kom. 3.ThePainkiller 3-4 kom. 4. milos-v 5kom (male) 5.Biker Boy 5 kom. (male) 6. ZEMZEM 5 kom. male 7. Marko05 3 kom, male
  17. 1. Qua 2. Mir 3. Dovi
  18. Znam dosta dobro taj put, pretpostavljam da u svakoj krivini moze da izleti i kuce i srna (na jednu sam i naisao zgazenu), da majmuni seku krivine, al' se nisam nadao da će bas biti parkiran po sred puta. Kao sto vidis nisam isao sredinom trake nego skroz desno, to me je i spasilo. Da sam isao kao sto inace vozim, široko, omastio bih lepo asfalt.
  19. Imaš pravo, mada moja vožnja se može nazvati svakakvom samo ne jurnjavom. Naravno nisam isao 30, al' nisam ni 130. Da mu je ovde naišao šleper čisto sumnjam da bi ostalo sta od njega.
  20. Ma beži, presekao sam se. Da je bar dodao gas kad me vide nego nista. Lagano on, njegov put. Natovario ga kao da kamion vozi. U povratku, u Mrcajevcima, čim se prodje skretanje za Knić, idem ka Čačku, slučajno krajiskom vidim na nekih 50ak metara sa leve strane, jugica kako se sprema da se uključi na glavni put. Prolazi kolona koja mi je išla u susret i čikica sa jugizlom pun gas da se ukljuci, naravno na 10 metara ispred mene. Sreća znajuci da je to "njegov put" ulaganio sam, pretpostavljajuci sta sleduje. Da bar pogleda desno, da vidi ima li sta, nego jok, svaki dan on tuda ide po sto puta, zna put k'o svoj džep.
  21. https://drive.google.com/file/d/1MV-iwqYHA2nzy9MRYHeXrSkWNjkB-JqN/view?usp=drivesdk I tako, za malo ne ostadoh u "Dolini Jogrovana".
  22. Ne da voze, nego ne staju. Na svojoj koži (novčaniku) osetio.
  23. Kad vec nisam otišao u NS, aj na Divcibare da se baci koja fotka.
  24. 'Ајде сутра за НС на Мишелук па ћемо наћи нешто одговарајуће.
  25. Ma brate, nisam prevodio auto, inače ne bih plaćao. Čovek od koga sam ga uzeo me zamolio da to platim da se ne zezamo bezveze. Ne mogu da se jašem sa budalama zbog 2.500 dinara i pravim čoveku problem. Inače da je auto na meni, vrlo rado bih se klao sa njima. Hvala za ponudu oko advokata.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja