-
Broj tema i poruka
1665 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Marko05
-
Pošto je Bole kupio fon da nastavimo sa prodajom Samsung-a. Da spustim na zadnju cifru od 32.000 dinara. Ispod neće ići, ne isplati se.
-
Јави се обавезно. Ако буде требала каква помоћ пре доласка око смештаја и слично јављај. Буквално, обично тако један купи, па се свиди и осталима и онда крећу игре без граница.
-
Isti slučaj, samo pre bandita, jedno dva meseca sam vozio Burgmana, pa bandit i sad Fazer. Samo ja ću u drugom pravcu totalno, neki enduro je sledeća priča. Pitah te za "poređenje" jer vozikam i ja na momente R6 i Hondu 929. Zamenimo se ponekad u klubu sa motorima kad idemo na vožnje. To su zveri u odnosu na Fazera. Sećam se letos, sednem na drugarevu R6, rek'o da probam R-a, nisam imao priliku nikad da provozam malo duže. Duple trake ka Zlatiboru, ja sve po gasu, al' meni deluje da on neće da ide. Zavrcem ja gas, al' džaba, nemam ja osećaj, kao da ne ide preko 100. U jednom momentu ja na sat pogledam, a na njemu 170km/h. Samo sam stao na sledećem proširenju i rekao da mi vrati frezu. Zajebi, imaš osećaj da možeš u krivinu koliko ti drago, da nemaš limit. Ne oseća vetar, nema nikakav otpor a ni osećaj brzine. O 929 ne smem ni da pričam. 1.-2. 'ocu u treću on već na 140 i kusur. Sreća pa nemamo R1.
-
Честитам, баш брутално делује. Какав је осећај после Фазера сести на ову звер?
-
Ево ако неког занима и овај кинески "убица". KupujemProdajem | Praktično sve... WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Preko 3 miliona oglasa, na jednom mestu! Xiaomi Mi Note 10, телефон који свакодневно користим, бруталне батерије и одличних карактеристика. Ко је мало упућенији о Xiaomi-јевим производима зна о чему причам. У гаранцији је теленоровој до марта 2022. Његова цена је 36.000, па који пре оде.
-
Паметно су они све то израчунали, поготову са тих ..999,99 ... Навуку људе да купују, на милион рата + кеш. Човек помисли ма додам још пар стотина динара и то је то. Пакет подигну 700-800 динара, плуса рата за телефон 500-600, плус уговор (на 24-36 месеци) и после кад се одужи остариш. Кад га отплатиш на крају можеш да га бациш јер је изгубио сасвим на вредности. Мислим, ја генерално не волим рате, стварају ми обавезу, сад свако има шта му више одговара. Из тог разлога, и из разлога што ми брзо досаде, ја телефоне мењам на сваких 4-5 месеци, али пратим огласе свакодневно (болес'). Ево да спустим још мало, нека данас буде 32.999 динара,
-
U suštini, samo sam jednom uzeo telefon preko paketa, pre 5-6 godina, i to je to. Ne isplati se generalno, jedino za firme kad se uzima mozda mogu da budu ok opcije. E sad jbg, kad se nema kesa onda mora paket. Ovaj telefon je u garanciji 2 godine, pravoj. Samo je fotokopija računa koju su mi oni tamo dali zato što su uzeta dva telefona na jedan račun. U garanciji je do 13.02.2023.godine. Plus garancija u bilo kojoj ovlašćenoj radnji Samsung-a preko IMEI broja bez računa i ostalih gluposti.
-
Bukvalno, ja imam neki Zmaj, tako nešto 200 minuta, 200 poruka i 10gb neta, tipa 1000 kinti. Uglavnom mi je potreban net za telefon (ne volim mnogo da caskam pa mi minuti i ne trebaju toliko). A kad zafale, tu je službena, pa udri. Kad privatnici neće da plate kako treba, bar negde da ih "ustinem". Inače, aj malo da licitiramo, da spustim na 33.999,99 dinara po modernim cenama.
-
Iskreno, mislim da je za ove pare ok priča. Sad sve zavisi za sta ti treba telefon. Meni uglavnom treba zbog dobre kamere. Ja sam koristio od S8 do S10+, i Note 8 i 9. I bio sam prezadovoljan. Zajebem se, prodam S10+ zbog kupovine fotoaparata, i na kraju ga ne kupim, klasika. Ova A serija je više tako neki "radni" telefon. Sa dobrom baterijom, solidnom kamerom, standardnim amoled ekranom. Mislim da sa njim nema greške. Ako ti treba za normalnu upotrebu, za šta inače telefon služi, nećeš pogrešiti.
-
@Markone88 A jbg, setih se al' kasno. Nek' prebace admiRi. Ne znam, ja ga nisam otvarao, mada me kopka da ga malo cacnem. Al' verujem da nema greške sa njim. Ja sam do sad koristio uglavnom S seriju i Note, al' zajebem se, uzmem Xiaomija, i svidi mi se. Sad prodajem i njega pa koji pre ode.
-
Nešto ne praktikujem da na BJB oglašavam stvari koje nisu u vezi motora, al' možda nekome bude od koristi. Prodajem Samsung A71 6/128GB, nov, neotpakovan. Kupljen prošle subote u Winwin-u. Dve godine garancije. Cena u Winwin-u je 43.000, ja bih ga dao za 35.000 dinara.
-
Meni je stigao davno, ima mesecak dana sigurno. Ko zna kad šta stiže, baš nema pravila.
-
-
Imam pancire na frezi. Zadovoljan sam, doduše ne znam kakvo je kočenje bez njih, takvog sam ga kupio.
-
@vasa.93 javni cenu ako kolega ne bude zainteresovan.
-
Узимај ако га већ знаш. Ништа не размишљај.
-
Има нас још заинтересованих ако је танк...
-
Ух, заголица нам машту. Ја бих само спустио руту на Јадранску магистралу за комплетан угођај. А и не знам колико ће вас аутопут Београд - Загреб сморити. 400 километара аутопута мотором није мало.
-
Баш сам јуче загледао да ли постоји опција баш ту, испод фара па да могу и да се увуку. То би била најбоља прича. Једино што носач мора да се прави на лицу места. Имам crashpad-ове, па не знам да ли некако на њих набуџити. Ових дана ћу да смислим па јављам шта сам урадио. Хвала.
-
Pa kad bih imao ne bih razmišljao. Tražim neku drugu opciju. Da kupim nosače pa da stavim na viljušku. Al' na viljušci baš malo prostora.
-
Ima li ko ideju gde i kako da kacim maglenke na fz6?
-
Да ли има ко на продају овакве КOSO ручице? Уопште на сајту Луиса не могу да проверим где их имају на стању, у којој радњи, а и да не јурим људе да ми траже безвезе.
-
Браво, супер тура, и лепа вожња. Подсети ме на моју прву озбиљнију, самосталну возњу 2018., на тек купљеном бандиту (првом "мануелном" мотору, пре тога возио бургмана неких два месеца), са пола године возачког стажа на мотору. Релација је била Ужице - Будва. Узбуђење, трема, преиспитивање, "фрка"... Након непроспаване ноћи, раном зором, тихо истерам мотор из гараже, палим и правац Будва. Никад дуже и лепше путовање... Нисам писао, више волим да снимам. Што се тиче аутопута, 2018. на путу ка Будимпешти, на трку Формуле 1 на Хунгарорингу, убио ме је у појам. Од Новог Сад до Будимпеште смо нон-стоп форсирали, кад спустиш испод 150 као да стојиш. Никакво задовољство. Од тих 300нак километара, једино ми су ми у сећању знакови поред пута, Budapest 230, Budapest 150, Budapest 100 ... Што је мања бројка километара поред назива, мени се чини да је Будимпешта све даља и даља. Никад стићи. Још једном браво за путопис. Очекујемо на лето нови.
-
Ако колега одустане, пусти мени слике на Вибер (0643664959) па да проверим да ли ми паше на Фазера.
-
За 4 године колико активно возим (од кад сам положио за А) променио сам 3 мотора. У септембру 2017. сам купио Бургмана 400, а у јануару 2018. сам имао два мотора у гаражи (неких 7-8 дана ), тад сам купио Бандита 600. Њега скоцкао и из досаде га бацио на огласе за највишу цену тад, рек'o неће он ниђе. Међутим појави се купац, извади лову и оде у априлу 2019. После 3-4 дана купљена фреза и дуууго се задржа, ево већ друга зима код мене. Требала је и она на огласе, али нисам имао одговарајуће слике.
