Nasao sam sprej za podmazivanje lanca koji me je odusevio. Ostaje jako dugo na lancu a ne praka po felni. Navodno bez problema prelazi 800km izmedju podmazivanja. Ja sam presao 1000 i lanac je i dalje bio dobro podmazan. Naravno nije bilo kise.
Ovi kod mene se jako lako skidaju. Svaka strana na tri mjesta okretom kljuca. Bas bas lako. Ja ne skidam zato sto mi tracer ljepse izgleda sa time a i mozda malo zastite ako (pupupu nedajboze pupupu) dodje do pada.
Ja imam stender “garazni”.
Ne daje mi se sto kazes pare za centralni. Mada kad si na putu.....
Ali sve je rjesivo. Ja kad sam sam na putu podmazem malo pa pomjerim pa podmazem i tako dok ne predje citav lanac.