Jos jedna sugestija.
Ne znam koliko vremena koji dan imas ali...
Mozda je bolje iz Capljine ici za Mostar preko Bune i Blagaja a ne preko Ljubuskog i Medjugorja.
Vrelo Bune je fenomenalno. Odatle ici Mostar pa preko Sirokog za Posusje pa Blidinje.
Uglavnom je to sve ok.
Jedna stvar se mora promijeniti. Od Mrkonjic Grada za BL nemoj ici preko Bočca. Radovi su na putu par km nakon Mrkonjic Grada i put je vecinu dana zatvoren.
Imas dvije varijante.
A: Mrkonjic Grad - Čađavica pa preko Manjace u BL.
B:Iz Šipova za Jajce pa za BL.
Obe rute su ok. Rutom B ces odvesti citav kanjon Vrbasa. Za posjetiti vrijedi jezero prije ulaza u Jajce i vodopoad u Jajcu. Ako vozis radnim danom ovaj pravac zna biti opterecen saobracajem.
Rutom A ces preci preko Manjace. Fin asvalt sa dosta krivina. U blizini stare kasarne ima jezero na kome se mozes kupati. U Stricicima je i rodna kuca Petra Kocica.
Ja bih mozda ipak odabrao opciju B.
Da ne dolazim bar jednom mjesecno u Srbiju rekao bih da je kod vas kao u Njemackoj. Sve uredno i obiljezeno, nema policije na svakom koraku a vozaci sve sama gospoda i veliki postovaoci propisa
Po knjizi prvi servis ide na 1000km. Sledeci na 10.000 pa na 20.000 i tako dalje. Ja sam sada odlucio da servis radim na 5-6.000km. Zamjena ulja i filtera u ovlastenom je oko 80eur.
Potrosnja kod mene je 4.9l/100km. Vozim zustrije. Ranije dok sam jos ucio je bila oko 4.3l.
Pamtim to kao da je bilo danas....
A proslo je 3 godine i 32k km.
A sada ozbiljo
Istu sam dilemu imao. Da li tracer 700, manji strom ili nc750. Izabrao sam tracera i nisam se pokajao.
Ista je situacija bila kao i kod tebe. Tek sam bio polozio i jedino sto sam vozio je bio neki poluraspadnuti sonyc u auto skoli.
"Visok" sam 178 i odlicno mi lezi ovaj motor. Da li je prejak...zavisi od tebe i tvoje pa...psihicke stabilnosti.
Tracer je lagan za voznju. Jako je upravljiv. Njegova tezina od samo 197kg prasta male greske.
Ako spavas u BL javi se za kafu.
Do Štrbačkog Buka vodi cca 8km losijeg makadama.
Od Bihaca prema Petrovcu ima mjesto i restoran. Zove se Čardaklije. Fino etno selo sa ukusnom hranom.
Od Novog Grada prema Bihacu imas nekoliko kamera. U Bosanskom Petrovcu imas dvije. Na ulasku i izlasku iz kljuca 3-4.
U Kljucu ima stara tvrdjava. Pogled sa tvrdjave je fenomenalan.
Mozes produziti i do Mrkonjic Grada na jezero Balkanu. Nije daleko od Čađavice tj skretanja za Manjaču i Banjaluku.
Drugari,
Cuje li se vama pumpa abs-a kad abs odradi?
Kod mene se cuje kao da zvrci par sekundi. Znaci abs odradi, sve normalno i onda par 2sekunde u oumpi nesto zvrci. U servisu rekli da je to normalno ali sam sada vozio tracer 700 sa 1000km na satu i pumpa se cuje ali daleeeeko tise.
Hvala :).
Shell je ovaj i pise da je full sint.
Prasinari i semerinzi kao novi.
Bila je zamisao da i njih mijenjam ali kolega rece da stvarno nema potrebe. Praticu pa ako procure...vile vani opet Sve je rastavljeno komplet i ocisceno i zamijenjeno ulje. Nije ni bilo neke prljavstine isl.
Lanac i lancanici su mogli do 40k sigurno. Na lancanicima nema znakova neke vece istrosenosti. Lanac isto tako. Moglo je do 40k ali sam imao sve spremno i odlucio da mijenjam. Ovaj sada lanac je gotovo necujan. Sa fabrickim sam od prvog kilometra imao zveckanje i zujanje.
Za mast nemam pojma sta je. Pitacu ih.
Po manualu se svjecice mijenjaju na 20k pa na 40k. Ne znam gdje si ti nasao podatak da idu na 30.
Na traceru nisu iridiumske nego su obicne. Ja sam ih mijenjao na 20k.
Na 40k ide stelovanje i spremam se polako na to. Zato sam sada ovo obavio da troskove rasporedim na dva servisa a ne da me na 40k udari srcka
Sada me najvise interesuje ponasanje vila sa ovim uljem. Ima pt3dnoati ali ima i po koja mana. U vilu ide 460ml i postoji opcija da se 200ml izvuce i doda 10w. Tada bi se dobila vrijednost izmedju 10 i 15. Neki i to rade.