-
Broj tema i poruka
279 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Kursulla
-
Kupih maglenke i sada gledam uputstvo. Gde ja, da prostite, da turim ovo ACC+? @Satelis ako neko zna to si ti?
-
Ti si bre covece lud!!!! Ja ovakvu pedantnost i predanost jos nisam video!!!!
-
Da, kap sto rece @DaliborBP mlad vozac. SF klasa mi je 6-7 i to utice na cenu. Imaju oni neku racunicu, cena, godiste, gde ga drzis.... Bem li ga
-
U jbt... To izadje na 1800e godisnje!!! U Nemackoj je drasticno jeftinije: Ja puni kasko za Pug 3008 (130ks) placam ~900e godisnje (~75e mesecno). I porez oko 80, ja mislim. Za NC, delimicni kasko placam 170e godisnje i porez 68e.
-
Jes...filter je jeftiniji
-
Lele.... Dranje!!!! Evo cene servisa u Minhenu: Servisni pregled + ruke za zamenu ulja: 115e Zamena kocione tecnosti, ciscenje kocnica...: 89+8.45 Ulje: 64e Filtar: 22e
-
Menjaj za GP komposit. Ja sam 183cm i nemam problema. Osetim vetar tek malo na vrhu kacige
-
@Satelis gde se moze skinuti ovaj dokument za instalaciju?
-
Nalazio sam ih, ali sve su to neke velike i odvratne budze. Ovaj mi deluje diskretno i skladno.
-
Wooow, fantasticno... Radis li po narudžbini?
-
Meni se kod DryLube bas svidja sto nije masan i samim tim ne skuplja mnogo prljavstine.
-
Ja sam od ADAC instruktora (nekada je bio profesionalni trkač) dobio preporuku da : - za ciscenje koristim S100 Kettenreiniger. - a podmazivanje ili DryLube ili Weisses(beli) spej. Oba su proizvod S100. Ja preferiram DryLube jer ne prska, suvlji je (kao sto mu i ime kaže). Beli je dobar jer se lako uoci kada je vreme za podmazivanje.
-
Nemam pojma. Ja mu rekao da ipak vrati kako je bilo i dao mu kljuceve. 5 minuta kasnije dolazi i kaze da probam. Sve bilo kao staro
-
Ja sam bio na generalnom pregledu i kada sam pokupio motor...opala....nesto ne štima... Mekana zadnja kocnica i kvacilo visoko u materinu. Vratio se i pozalio. Kaze mi majstor da postoji hondina specifikacija kako se steluje motor. On je meni prema toj specifikaciji namestio i kvacilo i kocnicu. Naravno, vratio je podesavanja na moj zahtev. Ne sumnjam da ce ti u servisu namestiti kako zelis.
-
-
Ja imam neke štitnike. Vetar mi je prevrnuo motor i štitnici su sacuvali rucicu kočnice... Medjutim, i korman i vila su se iskrivili ... Mnogo je NC mekan napred....
-
-
Meni je letos covek odvezao i vratio motor, na prikolici, za 450e (Berlin-Beograd-Berlin). Razmisli i o tako nekoj ideji...
-
U Berlinu/Minhenu veliki procenat biciklista nosi zute prsluke. Ne moz da ih ne vidis u raskrsnici... Deca na bajsevima skoro sva imaju zute prsluke.
-
Fluo prsluk je jako bitan u zemljama gde ga nose saobracajci i hitne sluzbe. Statistika je pokazala da u tim zemljama vozaci imaju istrenitano oko da prida znacaj tom prsluku.
-
Do odredjene mere se slazem sa @Limeni67. Ali, ako imam nekih novaca, ja sam nekako uvek vise za ulaganje u bolju opremu.... Kako ja razmisljam: Da li dati 200e za top ili za dobre cizme.... Da li dati 500e za kofere ili za vazdusni prsluk.... Tu je i 22.06 standard za kacige, pa bi mozda bilo pametnije neku 06-icu uzeti...
-
FCmoto je ozbiljna firma i tu nema problema. Ja ih koristim bas, bas cesto. Kako bi islo direktno slanje za Srbiju, to ne znam, zaista. Tu ne mislim da je FCMoto problem, vec nasa carina, posta.....
-
Centralni sam i ja montirao sam. Dusu mi je uzeo, ali sam uspeo Nisam mehanicar, ali sa cisto inzinjerske tacke gledista, razrada masine se radi zbog uhodavanja elemenata. Trenje u svim pokretnim delovima masine u prvih par stotina km je drasticno vece nego kasnije. Razlog zasto se ulje menja nakom samo 1000km je taj sto je pun metalnih opiljaka od trenja. Grejanje i hladjenje masine je veoma pogresna ideja jer je potrebna optimalna radna temperatura za optimalan rad gde se i trosenje elemenata minimizuje. Ulje najbolje podmazuje na radnoj temperaturi i time najbolje cisti masinu od opiljaka. To je razlog zasto se masina ne gura u ekstreme, vec je preporuka inzenjera koji su je dizajnirali da se vozi blago i bez ekstrema.
-
Ti si mu ga bas razradio ideju razradjivanja mašine... Honda veli da ga prvih 1k teras manjim gasom i lagana ubrzanja... Ali bitno je da uzivas u tome
