Juče mi javlja drugar da je na Africi crk'o regler.
Joška treba da pošalje komada jedan za Beograd, gde ga ja preuzimam najverovatnije u petak.
Sad odavde treba poslati regler u Budvu pa ako neko ide iz BG ili prolazi kroz BG tih dana iza petka, na putu za CG, nebitno gde u CG, neko od ove ekipe dole će preuzeti regler gde god.