Jump to content

Moto Zajednica

živke

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3264
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: živke

  1. Grdelička, pa onda preko Stupnice i Zaplanja do Niša, gde ćeš lepše, stvoreno za taj motor
  2. Uh , kakva ponuda, šteta što nisam malo bliže
  3. Bila je skoro dobra tema / diskusija o tome, ali ja očigledno nisam nešto puno zapamtio
  4. Da, a znaš li koliko je bilo sa fabričkim zupčanikom?
  5. A kolika je greška u brzini i predjenom putu posle prelaska na 15t ?
  6. Baš sam skoro naišao na njen kanal. Svaka čast.
  7. A da, sada se sećam. Tnx.
  8. Daj malo detalja, vozio sam se tamo jednom i planirao da se vozim još. O čemu se tačno radi ?
  9. Pretpostavljao sam, ali da proverim. Svaka čast!
  10. @Gliga bravo , šta drugo reći ! Jel ste se vi ovo priključili nekoj većoj grupnoj vožnji (vidim na slikama motore koji se ne pominju i pominju se neki koji se ne vide )?
  11. Juče na raskrsnici, ne radi semafor. Idem putem sa prvenstvom, pravo, oprezno kao i uvek, noga na kočnici skoro da sam stao. Gledam levo - auto stoji da me propusti; gledam desno - kolega sa motorom staje. Puštam kočnicu i lagano gas - u tom momentu nailazi sa desne strane MAJMUN sa BMW-om, AL table. Obilazi kolegu koji stoji (a nije stao po sredini trake, nego malo više desno) zamalo me obara, i pun gas pravo. Morao sam naglo da kočim da mi ne odvali prednji točak. Kolega gleda i hvata se za glavu. Strašno, ne znam kako to da nazovem, nije loša procena, nije greška - šta je ? Da ti vidiš da čovek ispred tebe stoji na raskrsnici da propusti vozila sa prvenstvom, ti nailaziš, i odlučiš da ga obiđeš i uletiš u raskrsnicu ?!?! Nije da je on stajao iza motora, pa se možda iznervirao ili nešto, ne - kako je naišao tako je dao gas i prošao. Stoka bahata.
  12. Dajte malo detalja, šta je to ?
  13. Bog dušu nek mu prosti.
  14. Bog dušu nek im prosti ...
  15. Ali odakle ta informacija, ja nigde ne vidim to povećanje cene ?
  16. Jel to za novu cenu info iz BiH ili kod nas ? Mada isti je uvoznik ...
  17. U koje još modele ide taj 1.2 ?
  18. I dalje aktuelno, budžet sada do 3000 evra. Sve ostalo kao u prvom postu, idealno da je autić 2008 - 2009 godište.
  19. Nešto se pitam već neko vreme - zašto se toliko puno diskutuje o ceni ulja, da nas deru, da to nije normalno itd. A vrlo retko recimo o ceni benzina, to uzimamo zdravo za gotovo. Jer hajde uzmimo da je prosečan interval zamene ulja 5000 km (Nešu izuzimamo iz ove kalkulacije ) . Verujem da je i više, ovo je više minimalni, ali neka bude toliko. I neka je prosečna neka potrošnja goriva 5l . I recimo da u prosečan motor staje 3l ulja. Dakle za tu kilometražu mi potrošimo 250 litara goriva što je oko 44.000 dinara. A za istu kilometražu sipamo 3l ulja, što je recimo oko 6.300 dinara, ako sipamo skupi Motul 7100 (videh na sajtu da je oko 2100). A ako se sipa neko jeftinije ulje , verovatno je cena 3 - 4 hiljade. Hoću da kažem - trošak za ulje odnosno cena ulja je gotovo zanemarljiva u odnonosu na sve druge troškove ovog našeg hobija, a ipak mu se pridaje mnogo veći značaj Zašto je to tako ?
  20. Dušan Blagojević sa emtejcem na hard enduro trci: 15 Reaktionen | I saw this on tiktok and wanted to share with... WWW.FACEBOOK.COM I saw this on tiktok and wanted to share with you,maybe i didn’t translate something correctly In short, the driver said: my opinion is that the bike...
  21. Dobro nam došao!
  22. Dobro došao!
  23. živke

    LS2 kacige

    @chief.fire Vrlo zanimljivo, nisam ni znao za ovaj model. Možda si mi upravo predstavio moju novu kacigu, u baš toj boji (trenutno imam Pioneer). Samo ne reče gde si je uzeo ? I da li se skida kačket ? (na mojoj to nije moguće, i to je jedino što me je nerviralo). Pozdrav!
  24. @baneBP jel znaš da možeš da izvadiš bateriju i priključiš gopro na eksternu, koju staviš u ranac ili džep? I gde postavljaš snimke, da bacimo pogled?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja