Aj da i ja "bacim" neku rec. Od onih sam koji menjaju filter na svakoj zameni ulja i godinama se pitam zasto to radim, pogotovo sto, u principu, verujem fabrici.
Moja neka logika ide ka tome da propusna moc filtera se smanjuje i time smanjuje i protok ulja kroz masinu. Kad se smanji na neki minimum koji je propisala fabrika onda se otvara bajpas ventil u filteru i ulje od tog trenutka kruzi neprocisceno. E sad... posto sam nepoverljiv... kako bese ono... verujem ne verujem... nisam siguran u kvalitet filtera.
Ali verujem da je fabrika proverila propusnu moc filtera u nekoj normalnoj eksploataciji agregata i utvrdila da on moze izdrzati bar tri ciklusa... pa igrala na safe side i propisala promenu na svaku drugu zamenu ulja.
Sta znam, na novom motoru bih promenio filter na svaku zamenu do 15000 km, a negde recimo do 100 000, kako fabrika kaze. Posle, hmm, ko bi ga znao, mozda na svaku posto verovatno ulje pokupi vise nusprodukata zbog losijeg sagorevanja. Nista naucno, samo neko ubegjenje koje mozda nema veze sa zivotom, al ajd...