Jump to content

Moto Zajednica

Momentum

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Momentum

  1. Sta je ovo jbt, sta padaju ko pokoseni stalno
  2. Osim ako stvarno ne bude nekih nepredvidjenih situacija, kontam nesto ovako da ce biti: 1. Rossi 2. Marquez 3. Mislio sam ovde staviti Iannone-a ali pade. Umesto njega ovde ide Dovi
  3. Hvala ti puno, cujemo se
  4. Inace gledam da uzmem jednog ZX9R-a, da imam uz ovaj CBR, zbog toga se raspitujem oko ovih problema sa menjacem. @grofe jel bi mogao za vikend da naletim do tebe, da sednem na motor samo, vidim polozaj tela, nogu i to?
  5. Dobro to sto je na rasprodaji. Ovo ne bi trebalo propustiti, samo da nije ta zelena boja. Da bar imam neki zeleni ZX9R
  6. Pa kazem "ozbiljno" jer zelim da se zna da se radi o mom licnom utisku, jer sam bio u tom shopu i probavao dosta rukavica. Znam da nisu original jer znam cene dainese rukavica. Kazem samo da poredeci ih sa par Wintex rukavica, ove se cine kao dosta bolje odradjene. E sad, to ne znaci da su ove,sto covek hoce da uzme, lose. Opet napominjem, moj licni utisak. Mozda gresim, zato kazem da je najbolje licno da proba vise razlicitih rukavica. Inace, uzeo sam ove "dainese" jer mi je trebala plitka letnja rukavica. Potrefilo se da mi ove bas odgovaraju. Da sam se ja pitao, uzeo bih ove jer mi je motor u repsol bojama: ali nisu imali moju velicinu, ostali su im sve mali brojevi, a i duboka je (sto sam hteo da izbegnem).
  7. Evo ozbiljno sada pricam, ove "Dainese" su ok za te novce, mislim da su oko 5000 bile. Probao sam par WIntex u tom shopu, nekako imam osecaj kao da je koza tanja i da nisu bas dovoljno "tvrde" i da ce da se razlete ako ne daj Boze udarim u ledinu Kazem opet, najbolje da ode u prodavnicu i ponaosob proba 3-4 razlicite rukavice, ima ih koliko hoces a i cene su dosta slicne. To ti je Markos, @dvlns
  8. Mozda nisu original, ali definitivno se "osecaju" kvalitetnije. Mozda ni te Wintex nisu original Wintex
  9. Inace najbolje ti je da nazoves u taj shop, proveri velicine. Bice ti zeznuto ako imas krupne sake jer su uglavnom mali brojevi u prodavnici. Proveri za svaki slucaj
  10. Ja stvarno ne znam gde si ti procitao da sam ja rekao da su ove rukavice koje sam ja postavio "klasa iznad". Gde to pise? Ja sam napisao da mi se vise svidjaju ove Dainese nego onakve Wintex. A sta mislis kakve mogu biti rukavice od 40e ako su iole bolje rukavice oko 100e+? Kako mrzim kad covek komentarise samo da bi neku kontru okrenuo. Ja sam rekao sta se meni svidja. I ove njegove rukavice su ispod 50e. Ako hoce duboku rukavicu neka uzme taj Wintex, ako mu treba plitka letnja rukavica, ova Dainese je sigurno bolja u tom cenovnom rangu. Sad ces ti mene da ucis sta su plitke a sta duboke rukavice... Majko mila.... Inace u istom tom shopu gde covek gleda te Wintex rukavice sam kupio ove Dainese, tako da moze na licu mesta da pogleda. Ima i dubokih Dainese u toj prodavnici sa slicnim cenama a cine se kvalitetnije od bilo koje Wintex rukavice
  11. Wintex rukavice su ono... entry level. znaci budzet rukavice. ok su ako nemas nista bolje da nadjes, inace ima dosta boljih rukavica. Ja sam ove nabavio za manje od 40e ili tako nesto, ako se dobro secam. Vise mi se svidjaju ove Dainese nego te Wintex
  12. Prica ima vise krakova oko kojis se vodi polemika. Auto skole su samo jedan od tih krakova. Ja samo kazem da to sto mu je otac instruktor ama bas nista ne znaci. Ja sam se fokusirao na auto skole gledano iz perspektive koliko se paznje u njima posvecuje tome da izadje "kvalitetan" vozac iz njihovih klupa. Slozili smo se da vecini slucajeva izadju kandidati koji su napunjeni teorijom ali prakticno imaju malo do nimalo iskustva i "tehnicke potkovanosti" za upravljanje masinom za koju polazu.
  13. Nazalost, taj je odmah to vece verovatno zavrsio u delovima. Prati oglase ko prodaje takve plastike
  14. Gle Rajka sto se ubacuje preko reda
  15. Ljudi moji, jos 6 trka se vozi. Svasta tu moze biti
  16. Po tvojoj logici kachavenda, ako ti je je tata instruktor ili vlasnik auto skole, automatski mu je potomstvo obuceno maksimalno za saobracaj
  17. Nebojsa, zavisi koji ZX9R, cini mi se da nisu svi imali problem sa menjacem. C2 su prijavljivali da ima neke gremline
  18. Ne znam da li su kod nas sve mohikanci pa sjebu menjace ili su u pitanju lose odradjeni zubcanici/viljuske u menjacu. Negde sam citao da znaju da se iskrive i da zubcanici "tupe"
  19. 150e dodje nov sa ugradnjom, pa sad formirajte cenu polovnog
  20. Zaboravio sam da napomenem, cast izuzecima, oko ove price o auto skolama. Mozda i postoje auto skole kojima je bas stalo da izadje "kompletan" vozac iz njihovih klupa. Po meni TO je ono sto auto skola treba da predstavlja. Sve ostalo je mlacenje prazne slame i branje novaca. Kao i Bocca, znam bar 4-5 osoba koje su dobili dozvolu iz prve, ali ja u zivotu sa njima ne bih seo da se vozim.
  21. Kakve veze ima koliko godina ima motor? Jel ti odrzavas svoju masinu? Ili samo sipas gorivo i ni na sta drugo ne brines?
  22. Ovo se slazem sto si rekao, smanjiti rizike na minimum, a ostalo je kako se kockice poklope. Nikad ne znas kad ces naleteti na mrlju ulja u krivini ili neki pesak/sljunak pa kliznuti po asfaltu. Nekima se pad nikad nece desiti. Ako negde gore pise da je doslo vreme da padnes, pasces. i gotovo sudbina je cudo
  23. grofe znas li jel resen problem sa menjacem (koji stalno prijavljiju po forumima) na tom 2000 godiste, problem koji je ima C2? Da ode treca i peta brzina?
    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Cvijanović

      Cvijanović

      ....ma daj,kod nas malo-malo pa nekoga samelje povratni bubanj....

    3. LiNUX

      LiNUX

      Slomljena kicma .

       

    4. Grnca

      Grnca

      Mog matorog je strug uvatio i izbacio, pu pu na svu srecu sve se zavrsilo samo na napuknutim prsljenovima i zestokoj upali misica jer je u jednom trenutku rukama uspeo da zaustavi strug

  24. Sreca nije agresivno vozio pa se pocukao samo sa pola grida. Da je bio agresivan kao prosle sezone, bilo bi svasta
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja