Samo da se javim, kupovina obavljena. Izvinjavam se @grof sto nisam stigao da dodjem da vidim motor. Zahvaljujem se kolegi @bokilic na brzoj i lakoj saradnji.
Kao sto naslov kaze, kupujem kombinezon, jednodelni, dvodelni, kozni, tekstilni. 195 sam visok, 115kg, krupan decko, ne debeo. ne znam koja bi mi odgovarala velicina, jer izgleda nisam po JUS-u
Merkam taj motor vec neko vreme, nesto mi je cudan. Na KP kad je postavljen oglas, slajderi su bili novi. Kad ga je ponovo postavio na PA jedan slajder je skroz izgreban, klizao je negde i spustio cenu za 200e. Zvao sam lika, kaze da motor nikad nije "otvaran" i cini se da je ok neki lik.
Jel to tvoj motor bokilicu ili poznajes lika?
Samo polako
Sve je to ok, nije to skupo kao jednokratan izdatak. Mene samo zanima sta ce drzati taj prsluk na meni kad ja vozim 200km/h po autoputu? moram neki prsluk sa kaisevima da nadjem, jel?
Jos kad bi taj koji je okacio oglas znao sta su kW a sta konjske snage, to bi bilo super. 2005 beverly ima oko 40ak konja. Eh sto mrzim kad ne zna covek sta prodaje....
Nemoj da se nerviras, nije to toliko velika cifra da se narod sad toliko zeza. Mene je kostalo nekih 3000 din, sto naspram koliko placamo ove nase motore i nije nesto preterano skupo. Meni je jedino glupo sto moras da ides u mesto prodavca da resavas papirologiju. Isao sam 2-3 puta u Rumu zbog nesposobnog drzavnog aparata