Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. http://www.manxradio.com/news/isle-of-man-sport/suzuki-for-michael-dunlop/
  2. Zato ima kackete
  3. Auuuu , gadno pocelo
  4. Milky

    Dakar 2017

    Ali kako kad je sam auto moto savez ne zainteresovan ??? Samo svoj dzep i to je to
  5. Milky

    Dakar 2017

    Kad smo vec kod poreskih obveznika na NISOVOJ pumpi za svako tocenje goriva placamo zvezdu i partizan ?? ZASTO ?? JA NECU NJIH DA PLACAM !!!
  6. Milky

    Dakar 2017

    Koliko sam shvatio u ovoj drzavi ako ti se pruza prilika da dobijes pare ( otmes) , OTMI jer ako to ti ne otmes neko drugi ce. I da svaka cast Gaboru na svemu , ako je drzava htela da sponzorise nekog drugog taj drugi je trebao da trazi ? Gabor je sam zavrsio na mestu gde je zavrsio ,nije tu samo da bi se prodao dalje, a ostali sportovi ? Pare utucene u fudbalsku reprezentaciju da se izgrade 3 staze kao NAVAK , a rezultat ?? Organizovano prvenstvo u kosarci srbiji , reprezentacija jedva osvojila 9. mesto ?
  7. Milky

    Dakar 2017

    Auto moto sport u srbiji je na nivou bocanja ispred zgrade kao i sve ostalo. Smatra se luksuzom a ne sportom i dok se forsira fudbal i tenis, a i kosarka ostali sportovi trpe. Automoto savez nam je na nivou lokalne piljare koja valja "ORGANSKE" proizvode. Mi nismo uredjena drzava, mi smo BANANA republika i BANANA ljudi nam diktiraju zivot. Nije mesto i tema ali pored automoto sporta nema mesta karateu, vaterpolu, odbojci, rukometu... sve izumire osim splavova i silikonusa koje za sobom vuku fudbalsku gamad , menadjere i "navijace" sa svojim vodjama koji su fakultetski obrazovani i imaju radnog staza ukupno koliko i celokupna ELITA srbije koja nam upravlja zivotom
  8. FUCK YEAH !!!
  9. Milky

    Dakar 2017

    Srecno !!
  10. Ima jedno novo pravilo za TT za sidecar. Vozac i balanser moraju da imaju isti kombinezon
  11. Bolje dorna da da pare Rea i da vozi MGP nego da ga pokusa sputavati ovako :)
  12. koja glupost
  13. Milky

    Formula 1

    Neverujem
  14. Da slazem se
  15. Moram priznati da bi se MGP kalendar mogao korigovati ....izbaciti 2 Spanije ... ubaciti Portimao i vratiti Donington
  16. Jeste da je test ali Rea
  17. Bas veselo pocelo
  18. Inace ovaj klinac na klipu je na BSB trkama.... posle objavljenog klipa na netu mislim da su Shane B i jos neko odlucili da klincu dozvole da bude u ekipi jedan ceo dan. Mogu da zamislim samo tu srecu srecu radost
  19. Meni je BSB i uopste road racing na ostruvu ,bar od mog sturog kratkog upoznavanja sa ljudima koji zive za taj sve nekako iskren i pravi. Oni svi tamo jesu zvezde ali su zadrzali kod sebe dozu ljudskosti i dosta njih su obicni ljudi koji samo zive za ono sto vole i same trke su tu (ima novca) dosta iz licne satisfakcije nego zbog ugovora od xxxxxxxx nula i prestiza. John McGuinness je jedan od primera obicnog coveka koji je ziva legenda, a ponasa se obicno i stil zivota mu je dosta cudan ...., a prikolicari ljudi moji E TO JE LJUBAV !
  20. https://www.youtube.com/watch?v=KDeS7cZC9n8 Razumem ga skroz
  21. BSB Momci BSB !!!
  22. Hvala
  23. svaka fotka je dobro dosla ne ocenjujemo kadriranje
  24. Vidis da cuti .... nema ga DA NIJE I ON DOBIO KOLENO PA JE SAD U BOLNICI ??
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja