Da , ako pogledas SBK masinu koju poredis , ona je ustvari ustrojena u odnosu na ono sto bi ustvari bila da nije glupavih pravila .... kad Dorna umesa prste....
Yamaha se ispalila za medalju... dok su drugi radili oni se opustili, da nema Folgera i Zarca bio bi totalni fijasko od trke Sent from my Z00D using Tapatalk
E da je vise ljudi kao sto su Manxi (tako sami sebe zovu) ovaj svet bi bio otkaceniji i opusteniji
I smatram da svako ima pravo da svoj zivot organizuje kako on zeli i kako se najlepse oseca...
Ja verujem da niko od tih vozaca u civilstvu ne gazi decu na presackom jer je zadnjacio ili isao 250 po bulervarima
Vecina tih vozaca "ludaka" koji svoj zivot rizikuju je uplatilo vise novaca za pomoc deci i bolesnima nego bilo koji bolje placeni sportisti. Oni zive svoj zivot na svoj nacin ... Oni su svoji
A sta je konkretno sa Pasinijevom rukom... znam da on to vuce jako dugu ali neznam sta je tacno sa njime.
Jel misic na ruci atrofirao ili neki nervi su pokidani ?