Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Generalno procenat osvojenih poena , zavrsenih trka, pobeda i ostalo Pitam samo zato sto mislim da su malo kvalitetniji vozaci dolazili iz 250 (ako iskljucimo MM i MV)
  2. Postoji li neka statistika uspesnosti moto 2 vozaca vs 250 ccm u moto gp
  3. https://motomatters.com/news/2017/04/11/post_argentina_news_round_up_binder.html Baksuz Binder
  4. Ni reci hvale za dvojac Tech 3 , jedni od retkih da su dosli iz moto 2 i odma su konkurenti za bodove , a mozda i za pobede. Da li je to zahvaljujuci Yamahi ili ne , SVAKA IM CAST !!!
  5. I da definitivno smo otisli u OFFside sa forumom... postali smo forum za prepiranje funboysa vozaca. Zatrovali smo se.
  6. Ali cekaj nije mu motor kriv sto je udario Ianonea i pao ? ili je motro bio na autopilotu ? Koliko se samo Bautista napadao pa nikad nije tako bacio ... manje vise bacio... ok na neki nacin i kontam , ali prisli su redari na manje od pola metra on ga samo bacio ? To nisu ljudi to su zivotinje pa se tako ponasaj ... A debela ... eto ni ona nije covek ona je debela kad vec idemo do kraja.... Koliko puta u saobracaju imate zelju da biciklistu ili pesaka (taxistu, AKS, Post Express ) izudarate jer su majmuni samozivi . Prelaze sa telefonom sve sa detetom za ruku i nema levo desno samo napred. Posle ja treba da odgovaram sto sam nekog osakatio ili nesto jos gore ? Sad se tu pravimo fini .... zbog jedne debele , a u saobracaju ste se napsovali majke 3 tona knjige da napisete ..... samo pesacima i biciklistima
  7. Sta ces takva tura dosla ..... Lorenzo robot, hvaljen i voljen od strane svih a pogotovo navijaca klavijature. Onda ga Max preuzeo pod svoje sve vise i postao je puvko (nije ni puvanjak on bar smrdi). Dobra stvar sa Dukcem je sto ce ga spustiti na zemlju kao i Rossija Bolje da su Stonera angazovali .... ili Ianonnea ostavili
  8. Minimalac , ko u srbiji
  9. Kad gledam Zarka kako kliza sledi mi se krv , a kod Maverika mi se svidja kako se ispucava iz krivine ....
  10. Taj ni za koga sada jase Desma ??
  11. Nego ja sam fasciniram kako svi pale gume na izlazu ... podsecaju me na neka luda vremena i McCoy-a
  12. Ma, ne...Osim Lorencu...On vuče razne traume...Od kiše, previše sunca, guma, Rosija... Zaboravio si caleta od njega ima najvise trauma
  13. @Dovla guras mi prst u oko !!!! @shortshifter vec citam oglase R1 na prodaju ili menjam za ZXR !! Cafe raceri ima da pozelene i pozute od jednom + jamahi opala prodaja za 60 % heheeheheh
  14. Biaggi mu nije kolega ....
  15. Ja se ponadao da ce sljaks da proradi kad ono..... nada poslednja umire Sent from my Z00D using Tapatalk
  16. Ja sam pomislio da ce Chaz na bolovanje , sva sreca snimila ga kamera kako besan suta pesak i trci. Ono nije izgledalo uopste lepo
  17. Rea iskusno, steta za Chaza Sent from my Z00D using Tapatalk
  18. WSBK ARAGON ??? NEMA TEMA ??
  19. Mislim da su u kawi sebi rekli da nisu u stanju da naprave moto gp motor i iz principa nece da se takmice... secate se kad je na trci ostala bez lanca , mislim da je 2007 ili 06.. od tada idu samo na dole.... bili brzi ali se kvarili... i na kraju izjebu Melandrija
  20. Jack Miller odlican , A Espargaro fenomenalan
  21. U trci za titulu posle 1. trke? Da trka za titulu pocinje sa prvom trkom zar ne? Kada je imao 10 od 10 skoro da je doveo u pitanje titulu. Prosle godine ni blizu dominantan a uzeo titulu na vreme. Ako mislis da se oni tamo vozaju 5-6 trka pa da vide gde im je mesto gresis. Sve preko 10 osvojenih bodova u trci je matematicki relativno lako nadoknadivo ako si MM Znaci da je pao nista od titule? Tako ispada. Ja sam jos prosle godine rekao da je Lorenzo odscirao svoje sto se titula tice, sto se Markeza tice vidi se da vozi i dalje dobro , verovatno mu ovo nije leglo veceras. Deda prvoklasan, u stilu sa letecom kamerom! Druze ti ko da nisi gledao predhodne sezone. U ovakvoj konkurenciji svaki bod je bitan. Ako se ne secas da te podsetim da je Rossi bio u sansi za titulu samo zato sto je bio konstantan i to uglavnom 3 ...... , a secas se kako ga je kostala opustenost kad je Nicky uzeo titulu.... samo zato sto je bio konstantan
  22. Rosi je imao srece da su Dovi i Nicky bili losi Sent from my Z00D using Tapatalk
  23. Lorenzo kod stonera na kmeee partiju Sent from my Z00D using Tapatalk
  24. Da li se meni ucinilo ili Cal kad je pao juce je uleteo na trag od peska ?? Sent from my Z00D using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja