Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Bar su nesto i spomenuli a da nije tenis , basket ili fudbal
  2. cak neke ljude koje poznajes ne gotivis tolko... a ove koje nisi ni upoznao usade ti se pod kozu... RIP Nicky, Salom , Sic , Simon i ostali
  3. Ja jos ne verujem
  4. Nicky pamticu te kao nekog ko je pobedio Rossija posteno , kao nekog ko je bio uporan , vredan i posten !! Hvala ti sto si obelezio jednu generaciju vozaca ! Neka Ti je vecna slava Sampione !
  5. Onakvo ostecenje auta i bicikla ispod 50 mi je malo neverovatno ali moguce
  6. To Crank castis ?? Sent from my Z00D using Tapatalk
  7. Sad jos Zarko , VR i Cru Sent from my Z00D using Tapatalk
  8. dobar moto 2 , jos bolji Bagnia Sent from my Z00D using Tapatalk
  9. Uzas
  10. Mogao je infarkt da dobije onaj fotograf pored Sent from my Z00D using Tapatalk
  11. Pitanje sta bi bilo da je Joan Lascorz ostao ne povredjen.... da li bi dosao Rea u Kawu ?
  12. Od 01.05.1994 ova staza je prokleta Al da je dobra dobra je
  13. Sampionat se zakuvava ....
  14. Jel to opet Honda ima tehnicki kvar gde njihov vozac dozivljava neki prelom ?? Stoner na Suzuki sad John ..... Opustili se ovi iz honde jako...
  15. Maler Sent from my Z00D using Tapatalk
  16. Overeno !!! Prilika sa SLjaksa
  17. http://www.manxradio.com/news/isle-of-man-sport/mcguinness-likely-to-miss-tt/ Izgleda slomio nogu
  18. Proveri gume na kolima i motorima
  19. To Crank bio kod baba vange Sent from my Z00D using Tapatalk
  20. Pedrosa je zasluzio malo srece .... Sent from my Z00D using Tapatalk
  21. Nadam se da 73 nece trcati da cestita 93 Sent from my Z00D using Tapatalk
  22. Zavoravio sam da postoji.... Sent from my Z00D using Tapatalk
  23. Ja sam se pogubio... 1 trka Losail, 2 Amerika, 3 Jerez ? kako je to 4 Sent from my Z00D using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja