Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. GO VR46 GO Sent from my Z00D using Tapatalk
  2. Kako mama hrani Pasinija ? Matia pa zini ! Sent from my Z00D using Tapatalk
  3. Milky

    Formula 1

    +1
  4. Melandri se dobro spremio izgleda !!
  5. I hrvati ga svojataju ... tako da ciji je on ustvari nas ili njihov ?
  6. Milky

    Formula 1

    Ako je neko zainteresovan imam oko 70 gb dokumentaraca, reportaza sa TV i snimke nekih trka , dosta toga je na portugalskom ali mozda neko i zna portugalski
  7. Koja nepravda
  8. Sto Folger ne vozi ??
  9. Mogle bi neke trke da pocnu pa da se raspravljamo uz trke ... ovo mlacenje slame nije dobro ... ljudi se grzu oko statistike
  10. Srecna nova godina !!!
  11. A kako ti elektonci izdrzavaju temperature ispod 0 ? i sve te silne baterije ? Vidima da ce biti dosta nas koji zele da budu Mad Max
  12. nebi to je ljubav koja traje od 1987 Sent from my Z00D using Tapatalk
  13. Pu .... nebi svog rednog sestaka zamenio za struju nikad pa makar morao da umrem zbog toga.... da mi daju Rimac-a nebi menjao svoju matoru raspalu trojku
  14. Glupav neki rekord da ne kazem "ruzan rekord"
  15. Bravo KAWASAKI !
  16. Milky

    Video klipovi

  17. Od Rosija nemozes pobeci samo na pecanje
  18. A Rins 4 ? To kao da niko nije primetio , obisao i Rossija i Iannone-a i Reddinga
  19. Ispao je i sa staze , mogao je i da sutne dukati slobodno nebi mu bilo prvi put
  20. Politicka korektnost
  21. Svi znamo ko baca najmasniji hate (hejt) na ovom forumu.... Sent from my Z00D using Tapatalk
  22. Dovi 6 pobeda JLO 0 pobeda .... nadam se isto toliko i sledece sezone
  23. A Rins ?
  24. Govna spanska Sent from my Z00D using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja