Jao spanska serija..... Rossi ovo , Jenifer Lo ono... Stoner sada ovo....
Jeste da nije isto ali.... da li se secate pokojne F1? Prostovi navijaci mrze Senu smatraju ga da je ovo i ono.... dok Senini navijaci smatraju obratno i onda se pojavio Shumi..... sve tribine crvene i svi odjednom obozavaju Ferari
Za mene je Sena Bog , tako za ljubitelje dela VR46...... fazon je sto je VR46 dosao u pravom trenutku na pravo mesto sa odlicnim PR isto kao i Sumi posle Sene.... ko je bolji nikad necemo saznati, a znamo da su obojica bili prljavi igraci ( realno) nemogu reci za Senu da je prljav posto njega stavljam u lik Bozanstva i predmet obozavanja kojem se divim ipak malo vise nego VR46 i kako da budem objektivan kad me niti zanima niti vidim sta dobro rade ostali kad je bozanstvo na stazi ?
Rosi se zakleo da dok se trka Sete vise nece pobediti..... ako baci magiju na lorenza .... hahahahhaaha
Ko gubi ima prava da se ljuti, neka Pedro pobedi sve do kraja samo da obidje cupa cupsa.
U danasnje vreme,kada je konkurencija velika,za platezna moc mala,nemas izbora...vidis ida su ove starlete spustile cenu...bitno je da pratis trziste
Berza , berza ,berza!!!!
Meni je Mir heroj dana ! Juce je pola kvalifikacija proveo u boxu sa rastavljenim motorom
Bilo kako bilo mogao bi cesce ovakav vikend da se ponovi samo bez onog gadnog starta , bas sam se uk..o kad sam video da se Baz ne pomera i nema replay-a
Meni je krivo sto je Pedrosa isapao pametniji pa se nije dalje hteo trgati sa MM koji je podivljao ..... kad je zvekno Cal-a mogao je i markez malo u sljunak pa da mu treba +15 sec da izadje iz mulja
NE to se nije dogodilo .......
Ja bi ga za to kaznio... mada opet u zaru borbe je bilo, nije ocekivao da ce LCR tako da potegne na izlazu isli su paralelno i Cal se namestao za skretanje
Opcija 2 supkinjo je mozda ciljao da ce se Cal uplasiti pa se cimne ali Cal je psyho