Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Jao spanska serija..... Rossi ovo , Jenifer Lo ono... Stoner sada ovo.... Jeste da nije isto ali.... da li se secate pokojne F1? Prostovi navijaci mrze Senu smatraju ga da je ovo i ono.... dok Senini navijaci smatraju obratno i onda se pojavio Shumi..... sve tribine crvene i svi odjednom obozavaju Ferari Za mene je Sena Bog , tako za ljubitelje dela VR46...... fazon je sto je VR46 dosao u pravom trenutku na pravo mesto sa odlicnim PR isto kao i Sumi posle Sene.... ko je bolji nikad necemo saznati, a znamo da su obojica bili prljavi igraci ( realno) nemogu reci za Senu da je prljav posto njega stavljam u lik Bozanstva i predmet obozavanja kojem se divim ipak malo vise nego VR46 i kako da budem objektivan kad me niti zanima niti vidim sta dobro rade ostali kad je bozanstvo na stazi ?
  2. Rosi se zakleo da dok se trka Sete vise nece pobediti..... ako baci magiju na lorenza .... hahahahhaaha Ko gubi ima prava da se ljuti, neka Pedro pobedi sve do kraja samo da obidje cupa cupsa.
  3. Lorenco postao sisa, u celoj svojoj karijeri je obilazio ljude kao idiot i sad se on nasao da neato palamudi.... spanska sisa
  4. Ma super je trka bila , nek je jos ovakvih puna kapa, Pedrosa obisao Rosija u rosi stilu, voleo bih da je rosi uzvratio ali ovaj je vozio trku zivota
  5. Samo da nije mm sve ostalo je super
  6. Bravo Pedro nisi sad trebao lol
  7. kako smara sa blues brothers omiljenim filmom ....
  8. Kad vec placam sbb... onda i patim
  9. Ima li nasih na stazi ??
  10. Mogu da potvrdim da boli.... i ceo zivit kasnije
  11. FORZA ITALY!!
  12. Kakav uvod u Moto GP vec sam preuzbudjen , da nekazem prenapaljen lol
  13. U danasnje vreme,kada je konkurencija velika,za platezna moc mala,nemas izbora...vidis ida su ove starlete spustile cenu...bitno je da pratis trziste Berza , berza ,berza!!!! Meni je Mir heroj dana ! Juce je pola kvalifikacija proveo u boxu sa rastavljenim motorom
  14. Kornfiel se povampirio ! SIC is alive!!
  15. Nista posebno pokazao covek srednji prst A.Esp posto mu se ovaj nasao na putanji kruzirajuci , pa je bila razmena reci pa gestikulacija srednjakom
  16. A sta da ga je pokupio od pozadi ??? Sta bi onda bilo ?
  17. Bilo kako bilo mogao bi cesce ovakav vikend da se ponovi samo bez onog gadnog starta , bas sam se uk..o kad sam video da se Baz ne pomera i nema replay-a
  18. Ili da li je Rosi smeo da obidje Vinjalesa? Kontrira covek ceo vikend ... nema ToCrank-a da baca hate na 46
  19. Meni je krivo sto je Pedrosa isapao pametniji pa se nije dalje hteo trgati sa MM koji je podivljao ..... kad je zvekno Cal-a mogao je i markez malo u sljunak pa da mu treba +15 sec da izadje iz mulja
  20. Crutchlow: 'Marc hit me at 200mph, Vale's fork hit my head!' Crash.net
  21. NE to se nije dogodilo ....... Ja bi ga za to kaznio... mada opet u zaru borbe je bilo, nije ocekivao da ce LCR tako da potegne na izlazu isli su paralelno i Cal se namestao za skretanje Opcija 2 supkinjo je mozda ciljao da ce se Cal uplasiti pa se cimne ali Cal je psyho
  22. U inat dusmanima Cal "Psyho" Crutchlow
  23. Naterao ga pandur da skida foliju ili skida tablice
  24. Ovi su nenormalni ....
  25. lol
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja