Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. FORZA VALE !!!! to crank u transu !!!
  2. KAMO SRECE !!!!
  3. Milky

    Valentino Rossi

    Bravo lale sve ti dale !!!
  4. Lorenzo by Biaggi
  5. A cak i da VDM nije hvatao svoj reper pitanje je je da li bi Sykes ostao na stazi.... imao bi jedno jako kocenje i ostali bi se provukli ispod njega u sikani i predpostavljam da bi se zakacio s nekim i pali bi oboje ..... nekad se stvarno zapitam sta Sykes ima u glavi pored mozga ? Da nije lajao na Baz-a nebi dobio Rea-u......... , zao mi je ali da je Lascorz na kavi mislim da Sykes titulu nikad nebi video. Odlican je kad je sve 100% ali ako je 98% ..... uvek me razocara.
  6. Kako je pocelo mozda je i to jedino resenje ........ kako onda da navijam ????????? Ovako mi ovce uvek na broju... ponekad jedna pobegne
  7. Rossija na Yamahi
  8. Da upravu si , ali prva trka je bila zaista uznemirujuca.. kad su ga ostali obisli nije se toliko borio ko kad ga je Rea obisao... tacno se vidi da je namerno drzao gas ... i onda je VDM promenio liniju i oduzeo prostor za kocenje tj, nije bilo dovoljno mesta i duzine piste da uopste i koci.... i onda ZVEKETE... a mogao je sacekati da prodje sikana i u prvoj krivini gde je ubedljivo i jedino mesto na kom je kawasaki uspeo da se izvlaci od ostalih
  9. Mene Rea ne nervira, tacnije u WSBK nepostoji ni jedan vozac koji me nervira.... mozda su to bio Haslam i Biaggi. Nego sto me Sykes nalozi da je to ta trka i onda zvekete..... ako nije zvekete onda je 8 ......
  10. Dobar vikend , ali je stvarno postalo naporno i napeto navijati za Sljaksa
  11. GO VALE GO !!!! Dosadan moto gp posle svih padova....
  12. YEAH
  13. Moguce da je to sjajni Mishelinov asimetricni pneumatik, prosto vrhunski....... ziveo Dunlop !!!
  14. Meni (P)enis na es 2
  15. samo irska, ruska i talijanska
  16. PLASIS ME COVECE !
  17. VELIKO IZVINJENJE DUKATIJEVCIMA nisam hteo da ureknem
  18. #COPY #PASTE " E da mi je blizu Ianone tako bi ga lepo našamarao... A znao sam da će da skenja stvar. Znao sam."
  19. Hocemo se stresirati zbog guma ??
  20. Dobra trka cestitam Dukatijevcima , nadam se i uspehu u GP-u danas .
  21. Toliko para u igri , a nisu u stanju da iznjame jednog test vozaca za sve staze ....... Mislim na miselin .....
  22. Ko Rossiju jamu kopa....... sa bracnim drugom upadne
  23. Bracni par ce morati kod savetnika za bracna pitanje ove sezone.... na svim stazama sem u spaniji ima da budu izvizdani .. mozda cak i u Valensiji
  24. Milky

    Valentino Rossi

    GO LALE GO LALE !!!
  25. Milky

    Valentino Rossi

    AU ZNAO SAM !!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja