Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. https://www.youtube.com/watch?v=egpakCf0ItU Nema crvene zastavice
  2. Bilo ludo jako trebalo bi
  3. Trenutno na ES BSB gleda neko ??
  4. Sykes jos 2 godine na Kawi, A. Espargaro u Apriliji
  5. I da pohvalim konacno JAPANSKOG VOZACA KOJI NAM JE DONEO NEZABORAVNE EMOCIJE dok smo gledali Japansku zastavu i slusali Japansku himnu, prvi put posle Shoye (RIP) Bravo za Nakagamija vredelo je cekati ! Zarko kapa dole , a Luthi definitivno nije sampionskog kova , na zalost
  6. zaboravio sam BARBERU !!!
  7. Kad se svi useravate po Rossiju ( BOGUOCU) onda i mi mozemo po bilo kome .... TO SU CARI NAVIJANJA I MENI NE SMETA !!! I NISAM OBJEKTIVAN I NIKAD NECU NI BITI !!!!! JER SE SRCEM NAVIJA !!! SRCE NA TEREN !!! SRCE NA TERENU OSTAVILI : JACK MILLER, DANILO PETRUCCI , YONNY HERNANDEZ, ANDREA DOVIZIOZO, SCOT REDDING,DANI PEDROSA, ANDREA IANNONE, MM93, STEFAN BRADL, ALVARO BAUTISTA, SPECIJALNO OSTAVLJENO SRCE LAVERTY ( BRAVO ZA UPORNOST I ZELJU),SMITH i RABAT , BOG OTAC VR 46........ lorenzu se nije maglio vizir a vozio je kao da je....... *nije mu privi put da se utronja po kisi
  8. CETIRI ?? Zar je bilo vise ??
  9. U duhu S.E. ovo je bila navijacka kletva
  10. Meni je i dalje Rossi KRALJ, BOG OTAC U INAT DUSMANIMA Zao mi Dovija, Petruxa i svih ostalih Dukaca ali iskreno mi ih je zalije i od BOGAOCA, kad sam video Hernandeza kako pegla reko konacno i Asparu da svane , krug kasnije on u sljunku
  11. IDEMO MIXO !!!!!
  12. Milky

    WSBK Misano

    Ovaj Rea nije normalan !!
  13. Milky

    WSBK Misano

    Jos malo pa pocinje !!
  14. Kako ne shvatas Rossi je najgori....
  15. Ovo je Macau... my bad .. bilo na stranici prikolicara
  16. Martin Jessop
  17. Takva je situacija odavno! Pa jbt, ne mogu ljudi da odu da se opuste sa ženom/devojkom/švalerkom u restoran a da ne slikaju tanjir! Pa jbt, to je to, jel'? Imaš za hranu pa se time hvališ? Kaze prijateljica kojoj je bio rodjendan pre 2 dana da nisu mogli nigde da odu od ljudi koji su po lokalima..... niko od njih nema nista protiv trka ali sad im je do..... cilo. Ne voze ni kola jer turisti prave saobracajke
  18. Kako saznajem od ljudi koji zive na ostrvu, informacija je ovakva nikad pre nije bila tolika guzva, nikad nije bilo toliko saobracajnih nesreca mimo trka, smrti na sve strane i sve vrvi od turista i nemogu da zive normalno .... kazu nikad nije bilo tako da nemozes nista da radis i da se kreces Pricamo o glavnom gradu Douglasu. Inace da se nadovezem na pricu iz druge rublike ..... CIRKUS JE VEC TAMO !!
  19. i imas jos +1 posto nece da moze dva puta
  20. Kako kaze naslov INSANE !!!
  21. neznam kad se setim JLO kad je bio jako mlad i lud... pa onda 250 JAKO LUD... pa prva sezona u MGP JOS LUDJI ..... sad je sazreo da bude smeker ali mu to smeker bas nesto ne ide posto kopira..... cak i dok je pravio cirkus manje me je nervirao koliko mi je sad izvastaceno to sve... ali opet HRONOMETAR ce crci ali JLO ce voziti brzo i konstantno
  22. Cak mu ni Biaggi ne pomaze.... al smo se isprdeli po decku ..... ni kriv ni duzan.... , krivoustog niko ni ne spominje , a veci je 2pak od JLO, JLO bar nije 2pak
  23. I jos ga nema ..... jahac zabrinut sam
  24. I jedan Nail GUN i lance kao obaveznu opremu za ruke
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja