Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Zasto vi mislite da je Dukati kanta. Oni su u zadnjih par godina krenuli nekim drugim putem razvoja. Oni imaju sampionsku masinu ali nemaju vozaca. 1. To da se svi plase prednjeg kraja je neka prica koja je prosla ( Barbera dokazuje ) 2. Posle Rossija su shvatili da je bolje da puknu puno para na razvoj i inzinjere nego na vozaca koji ce da ih zamajava zato sto je on DR,MR 3. Uzeli mlade vozace da testiraju situaciju ( Ianonne , mlad , lud , brz i ne mnogo skup ..... , a italijan ) 4. Napravili projektil od motora i dovode zvezdu da uzme titulu (JLO) 5 Iskoristili maksimalno sve povlastice ( gume, ECU, vise motora, vise goriva tj. mini test tokom cele sezone) Ja JLO ne odpisujem sledece godine Pa zar bolja osveta ne moze biti poraziti Rossija na necemu sto on nije mogao da savlada ???
  2. Do potpisa za Ducati covek bio robot...... sad cim padne kisa ...... ajde guma, pa kaciga, what 's next ?
  3. Rosi se kao gospodin oprostio od jamahe , a ovaj ce ..... cudan neki lik, mozda nece da rizikuje da se slomi po kisi kad mu ugovor koji ima nista ne znaci vise
  4. Adriana Bic Boziji !
  5. Ceka se Australija .... Austrija , Australija ima neke simbolike Sto se tice dukatija na A1 ringu kad sam cuo zvuk mislio sam da je F1 ..... da nema saltanja na dole kontao bih da je F1
  6. To i treba Lorencu.... da se ne oseca ugrozenim.... cudi me kako trpi Rossija
  7. Opa. On je bio Stonerov inženjer. Inače, kod mene se časti. Otvaramo već drugu kiselu Ladnu Znas sta ...mislim da je sad skinut mrak..... sad moras da cesce hladis kisele !! Sad mora i drugi Andrea da ponovi
  8. Da budem iskren bojao sam se za Rossija da Petrux i Redding ne budu ispred..... staza je prebrza da bi dukati to smeo da ispusti.
  9. Nisam imao muda da dam sve pare na dukati ....... a "JAVILO" mi se jos prosle nedelje od testiranja
  10. Djusi JAVI SE !!!
  11. A sad finale Festival Dukatija i mozda Doktora i chupa chupsa , ovo je dukatiju najbolja prilika da iscedi svu snagu
  12. Jok i nije. Maštovita u pm! Jedan NAVAK sa visinskom razlikom između najviše i najniže tačke od 0m predstavlja remek delo modernog projektovanja trkačkaih staza. Da ne pominjem da pri tome NAVAK i nije trkačka staza. Pa nije ni Donington park premastovita staza ali je i dalje jedna od najuzbudljivijih za voznju .....
  13. Sta je bilo ?? Dosadna staza ??? Glupa ??
  14. Staza je jako brza i ne prasta greske tako da nebih rekao da je glupa Kad Djusi vidis kako ce svi dukatiji da odleprsaju posle prve krivine.... pa ih stignu kod sedme i onda prangija . Ocekujem prvu pobedu dukatija ovde
  15. Zena mu rekla da to sme da radi
  16. Djusi da se ne bojis da ne prodje aruba kao i BMW i Yamaha posle Melandrija??
  17. Nekada je to bilo takmicenje a danas je biznis. Mada svi oni imaju 00 do meseca.... jel sme neko od nas smrtnika da potrga Desma do kraja na recimo Mugello-u ???
  18. Meni staza nije losa uopste, brza je i trazi odrzavanje ritma, jedna greskica i ode krug u pm..... i kroz sve krivine se prolazi jako brzo bar na 4 tocka.... Na oko i nije tako impresivna
  19. ljudi reci cu samo jednu stvar BSB !!!!
  20. A Bela Crkva ???
  21. Slažem se za Rosija u ovoj trci je baš ispao magarac Magarcina
  22. Sykes me je poceo toliko nervirati u zadnje vreme ali je poceo da se popravlja..... ali nemoze nista Rea-i
  23. HAHAHAHAHAHAHAHAH
  24. Rea je prerastao WSBK .... ODAVNO !
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja