Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Nisam rasista pa mi ne smeta mali crni, dok mi mali zuti ide na ganglije
  2. Kako prija god save the Queen za promenu od spansko italijanskih serija Bravo Cal U INAT DUSMANIMA !!!!!! Jedini covek koji mi nesmeta ispred Rosija !!!! ! Jos veceras da se svira GSQ za laku noc i mogu srecan u ponedeljak na posao ahahhahah
  3. Sta je sad Rosi kriv ?
  4. I da , ja koji Rossija smatram za visocanstvo, mogu da tvrdim da je toliko novaca ulozeno u Carl Fogarty-ja na vrhuncu njegove karijere da bi bio 200 puta pupularniji od Rossija
  5. Na tribinama WSBK vlada porodicna atmosfera kao i u padoku isto tako je i BSB , dok je ipak MGP exkluziva . Misko pogledaj dokumentarac When Britain ruled the world i sve ce ti biti jasno o MGP i WSBK, ulozen novac u Rossija je oduzeo primat WSBK koji je bio pandan sterilnom MGP za vreme Doohana
  6. Drago mi je da jesi! Evo da se zna dobio si plusic hahahaa
  7. Gine se na putevima vise nego na stazama...
  8. evo nasao sam Preporucujem da zaobidjete snimak
  9. Da mislim da je bio jako mlad... on je skliznuo sa motora pa ga je motor iza pregazio koiko se secam Craig Jones
  10. Bolje da nisam ni ustajao ujutro......
  11. Milky

    SBK Jerez

    MV agusta, Yamaha , Kawa, Triumph (nisam siguran lol) i Honda ali mozda je nece biti vise
  12. Milky

    SBK Jerez

    Pogle Chaza koliki je , ima pogledom da ukenja Melandrija
  13. Prosle godine mislim da je isto tako izleteo Ellison , samo sto je motor zavrsio u sumi
  14. Haslam prepolovio kawu , startuje 17ti
  15. Milky

    SBK Jerez

    Chaz me podsecan na Foggyija
  16. Na ES nekad ne vredi gledati ni WSBK ni BSB.... kad krenu reklame odseku pola trke, a BSB ima vise reklama nego trka krugova
  17. EH I JA BIH DA PECAM TAMO !!
  18. Meni se ta ideja ne svidja da se zameni SBK za moto 2, nekako sam navikao da je sbk momacko trkanje , a moto gp prestiz.
  19. Nisi ruzno sanjao
  20. Suzana kida
  21. Milky

    BSB LIVE

    bzvz .... samo par minuta i to je to
  22. Milky

    BSB LIVE

    https://www.facebook.com/britishsuperbike/videos/10153911637423097/ Koga zanima evo link
  23. Eh ti karburatori !!
  24. Pa necmo da pricamo o vremenu kad su prestali nositi pelene ?? Tad su otprilike i poceli da voze .... Osim ako se nevaram Biaggia on je izrod svoje vrste
  25. Koliko se secam u Hitting The Apex filmu ima jedan isecak gde je Marzez veoma mlad, tipa 10ak godina, u nekom intervjuu gde kaze da kada poraste da zeli da bude kao Pedro. Tako da mislim da je daleko ranije poceo da vozi. A sigurno i Rosa. Poenta ?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja