Kako prija god save the Queen za promenu od spansko italijanskih serija Bravo Cal U INAT DUSMANIMA !!!!!!
Jedini covek koji mi nesmeta ispred Rosija !!!!
! Jos veceras da se svira GSQ za laku noc i mogu srecan u ponedeljak na posao ahahhahah
I da , ja koji Rossija smatram za visocanstvo, mogu da tvrdim da je toliko novaca ulozeno u Carl Fogarty-ja na vrhuncu njegove karijere da bi bio 200 puta pupularniji od Rossija
Na tribinama WSBK vlada porodicna atmosfera kao i u padoku isto tako je i BSB , dok je ipak MGP exkluziva .
Misko pogledaj dokumentarac When Britain ruled the world i sve ce ti biti jasno o MGP i WSBK, ulozen novac u Rossija je oduzeo primat WSBK koji je bio pandan sterilnom MGP za vreme Doohana
Pa necmo da pricamo o vremenu kad su prestali nositi pelene ??
Tad su otprilike i poceli da voze ....
Osim ako se nevaram Biaggia on je izrod svoje vrste
Koliko se secam u Hitting The Apex filmu ima jedan isecak gde je Marzez veoma mlad, tipa 10ak godina, u nekom intervjuu gde kaze da kada poraste da zeli da bude kao Pedro. Tako da mislim da je daleko ranije poceo da vozi. A sigurno i Rosa.
Poenta ?