Jump to content

Moto Zajednica

zhex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    295
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: zhex

  1. Info nam je iz cenovnika firme u kojoj radimo tako da je poprilicno tacan 2.800 din. okruglo Hvala na informaciji, ako nije problem, javiću vam se dogodine ako budu opet zanovetali. Uvoznik Kymco skutera mi reče 100 evra . Pozdrav!
  2. Ne znam otkud vam info da je COC jeftin, košta cca 100 evra! Izvukao sam se sa izvodom iz COC-a od uvoznika (samo 1500 dinara!), a za dogodine pomozi Bože. J...m ti državu i nepismene službenike!
  3. Dakle, ludilo je dostiglo svoj vrhunac! U NS-u ima svega nekoliko agencija koje rade tehnički za mopede, i za to traže, ni manje ni više, nego COC! Bez obzira što je prva registracija 2006, u istom tom Novom Sadu, skuter na mom imenu od prvog dana, imam originalni račun, potvrdu od uvoznika o maksimalnoj brzini, izveštaj Mašinskog fakulteta u Beogradu, potvrdu o homologaciji i NE VREDI! Na žutim tablama od 2009, prošle godine registrovao uz potvrdu bez problema, ove jednostavno NE MOŽE! LUDILO! Ima li neko COC za Kymco Agility 50, ili da ga teram na sever Bačke na tehnički, čuo sam da tamo ne prave problem Pomagajte ako možete!
  4. Nisi jedini, na žalost. Meni otvara sajt igreklik.com i daje opciju da uploadujem slike. Ove ne vidim, ne znam zašto. Pozdrav!
  5. Pogledaj u Moto Bike u NS, imaju svašta. www.motobikeshop.rs
  6. Ovako... Nijedan motocikl objektivno nije i ne može biti alternativa automobilu, to je jasno. Vespa je smišljena kao alternativa tadašnjim MOTOCIKLIMA, kao vozilo koje mnogo manje masti, prlja i pruža udobniji položaj za sedenje (naravno na kratkim relacijama, na dugim je svaki motor neudoban posle nekog vremena). Elem, nije joj bila prvenstvena namena da se sirotinja voza. Ako ne veruješ, pitaj bilo koga iz starije generacije, ko je to mogao da kupi i vozi Vespu, i koliko ih se uopše vozilo po našim putevima. To je bio i ostao simbol jednog vremena, duha i načina života. A realnu cenu svakog proizvoda uvek određuje tržište, pa će se tako i ove Vespe prodati, ili ne. Eto, to je moje mišljenje. Bez ljutnje. Pozdrav!
  7. Dakle, evo da se i ja pohvalim . Sredio sam moju staru Vespu GS160 iz 1962. godine i odnedavno je điram po NS. Vespa je kod mene odavno, od neke 1991. kada sam je menjao za bicikl (!). Tada sam je sredio onako, na brzinu, da može da se vozi i vozao nekih par godina, od kada stoji u garaži. Evo kako je izgledala pre godinu dana: Jesenas sam konačno rešio da je sredim. Rastavio sam je i polako sređivao deo po deo. Evo mašine: Rastavljena... Izmenjeni ležajevi, semerinzi, krst menjača, zaptivači... Karoserija je rastavljena, ispeskarena i ofarbana: Bilo je tu stvarno puno posla, veliko hvala mom drugaru Peri ! Usledilo je lagano sastavljanje, koje sam obavljao na terasi i u biciklani u prizemlju zgrade (hvala i komšijama na razumevanju ) I konačno, slikanje za javnost, u ambijentu predivne Petrovaradinske tvrđave. Ide odlično, malo ima problema sa slabom strujom, kao i sve njene vršnjakinje, ali za jednu "bakicu" je odlična! Pozdrav svima!
  8. Pogledaj u Moto Bike Shopu, u Novom Sadu, Kisačka mislim 52. Imaju i web shop, mislim da sam video nešto slično (doduše PVC): http://motobikeshop.rs/product/prikljucak-za-gorivo-dellorto-karb.-tomos-pvc_b006708.aspx Pozdrav!
  9. Zdravo svima, pratio sam već neko vreme ovaj forum, a sad sam i njegov član . Živim u Novom Sadu, vozim Kymco Agility 50, a trenutno radim na restauraciji Vespe GS 160 iz 1962. godine, koja će, nadam se, uskoro obogatiti moj vozni park. Nadam se da će druženje sa vama biti zanimljivo i obostrano korisno. Pozdrav!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja