Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2764
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Resio si da me prckas , a ? Mislis li da sam samo kliknuo na ono sto si poslao i reko nema ? Zvao sam sve moguce sopove , bg , ns i ostalo. Nema nidje
  2. Daj nesto drugo , sto cu moci da kupim , da postoji negde
  3. Ne znam gde da metnem post, a da ne otvaram novu temu , pa aj ovde . Jel neko zna neku foru , ili sta vec , da nesto prsnem na felnu , da ne zapisavaju psi ..usraše mi prednju felnu sve , non stop soranje na tocak
  4. Nesto se crveni unutra , a ? Inace , @Luka9905 , slika TRW , koje nemaju ni 10k km , nisu ni na trecina potrosene , kad prodjem rukom , plocica nije ravna , ima neke uvale , dok je disk ravan , i vidi materijal...kapiram da je ovo sto sija neki metal koji usere disk [ /url]
  5. Jbt , ne mogu se povatam s kanalima od kad su izmesali sve , slepci .. Hvalaaa
  6. Cekaj bre , gde gledate ovo !? Ja na sbb , arena 5 , ali tek nesto danas od 17 ima kvalifikacije
  7. Brate , a da li si ozbiljan ?
  8. Ja menjam kod Marka , u naselju Radio far... Decko je legenda i pedanterija ..ima i crne tegice za crne felne... Mislim da ga ima i na forumu, ali da ne tagujem nekog pogresno
  9. Pa moze taj sa U hvatacima. To sto si obelezio za to i sluzi. Opet, neces pogresiti ni sa klasicnim "L" , jer on ide ispod viljuske ... Svakako je lakse sto imas te dodatke
  10. Jbt , koje je dimenzije zadnja guma ?
  11. Pa za to za kisu dobila neko prvo mesto na nekom testiranju, sajtu , gde vec...za kisu joj nema ravne ... Ali na stranu to...drzi kao lepak , i traje kolko oces , za ove autobuse
  12. Imo sam vfr 1200... Sad je GTR malko tezi od vfr... Sto se mene tice , jedino je cena losa tim gumama , sve ostalo za 10
  13. Probaj Michelin road 6 GT , pa javi utiske
  14. GS je za off road kolko i moja baba za skijanje ! Mozes da se popnes na ivicnjak , predjes neki makadam .... Dalje od toga.... Pricate o off roadu sa motorom od 250 kg ... cccc
  15. Poznajes li Nikolu Grbica ? On me zvao, moguce , bas za tu voznju ? Ili su dva dogadjaja / voznje ?
  16. Pa bas to ne valja sto lepi... Tako zalepi i svu prljavstinu , i sitne kamencice , prasinu , sveeeeee
  17. Nazovimo stvari pravim imenom...ti ga krstis , on prdi
  18. Zanemaricemo sto ima samo 2 cilindra , i to pogresno postavljena....
  19. Hahahaha ,al sam uneo pometnju jbt... Nisam pitao zbog kupovine ... Ali , kad sam vec u temi - ovako treba da izgleda svaki GS ! Svakiii ! Bez cevurina , bez 6 para maglenki, bez oklopa od glave do pete, bez wunderkuracpalac , bez ali/temu proizvoda ! Onda je lep... Ja bi ovo tero Ovaj vlasnik je ogroman u mojim ocima ...gs mu je star 7,8 god a nema nista .. Kapa dole
  20. Jel ovaj motor prodaje neko s foruma ? http://www.polovniautomobili.com/motori/25031829/bmw-gs-1200-rallye
  21. Mislim da mane nema , s tim sto je to izrazito mali motor ...ako si "gabaritan" , savetujem probu nekog ko ti je u blizini i ima taj model
  22. Vratih se sa mini-odmora...od sutra opet "u sluzbi" - Košutnjak ! see you
  23. Da da ...od CBR nema koji nisam imao .. Ovaj agregat iz T-cata je mnooogo kvalitetan agregat , mislim da je isao dugo i u r6 ... Zeka , standardni problemi sa iskakanjem iz druge , to sam resio kupovinom drugog snopa za drugu i cetvrtu .. Ostalo sve klasika. Po koji regler na hondi
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja