Jump to content

Moto Zajednica

Sveta 5.

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sveta 5.

  1. Znam ja to sve odlicno,napisao sam na konto mnogih stvari koje su fabricke a na tehnickom te teraju da ih skines.Malo sam se i nasalio
  2. Jako čest izbor za preradu u prikoličara zbog komfora i pouzdanosti. Kod nas na tehnickom bi morao da izadje Vucic ili Vulin da daju dozvolu da se registruje.Prednja guma automobilska verovatno i zadnja
  3. Ima i to vise razloga,hajde malo pokreni se ,internet je pun informacija zainteresuj se
  4. Dodaj jos neki evro ako ima na oglasima neki posle 96' godine ima dosta razloga da se tako uradi
  5. Gde bi se preslo iz Ukraine u Rusiju na tom krugu oko Crnog mora da bi se islo u Soci
  6. Pronadjoh ovo sto smo majce trebali da stampamo
  7. Panevropa je imala Tc jos devedesetih Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
  8. Saglasan
  9. Znam to sam i napomenuo ....hvala
  10. Od obicne gvozdene cevi pa krivis,seces i vozis dok se ne nadu dimenzije koje odgovaraju Iza toga moze od prohroma ovo mi je bio prvi Ovo je drugi malo lepsi I diplomski rad Ovo nije u grupi motora koje vi vozite ali kao ideja
  11. Evo od mene strogi ukor haha https://www.facebook.com/groups/378228432579335
  12. Prelezao sam krajem prosle godineali nije bilo dramaticno temp. nedelju dana 37 +,- 2,3 stepena
  13. Jel si vakcinisan bio
  14. Mogu kamioni sa svojih 500 ks mnogo brze od tih 80-90kmh ali ih tahograf primorava na neku pristojnost.Obuka vozaca kod nas je kao i sve drugo ispunjavanje forme pa otud i ovakve katastrofe
  15. Bateriju u FOB- u da li ste promenili "okrugli privezak"...ulje ne znam da li Sporteks ima odvojen menjac oko ima onda isto kao i za primarni pogon
  16. Za Harlija ti servis i ne treba toliko je jednostavan za odrzavanje i nisu ni delovi toliko skupi na nivou drugih marki motocikla a servisi sa cenama (4500N.Č.) stavljaju ga na crnu listu.Ima svoju autodijagnostiku, (odnosi se na novije modele) delovi preko interneta ....Za tu gumicu koju ste menjali ne znam ni za kakav specijalni alat zbog koga se ne moze zameniti.Za odrzavanje trebaju samo colovni kljucevi.
  17. Imas na raspolaganju sasvim dovoljnih nekoliko sekundi kada oduzmes kontakt do momenta dok se ne ukljuci alarm da skines klemu ,pripremi se pre toga skini zavrtanj koji drzi klemu.Ne videh da je neko spomenuo bateriju u FOB-u proveri da nije do nje..obicna dugmetasta ali veca.Na migavce ste procitah naucili da deaktivirate alarm znaci sifru (petocifren broj) znate .
  18. Od te "sto i jedne zajebancije" hajde navedi bar jednu.U skoro svim postovima koji se odnose na karburatore navodi se obavezno odrzavanje, odrzavanje i odrzavanje.Nije mi bas najjasnije nasta se odnosi odrzavanje karburatora.Kod mene se svodi na pravovremenu zamenu filtera za gorivo a vozio sam i vozim motore stare preko 20god i ruke mi nisu umazane a i ne skidam jedanput nedeljno plastike da bih cackao po njima.Upravo bas izbegavam motore sa EFI jer destinacije na kojima volim da vozim ne znam koliko su opremljene u slucaju nekog kvara.EFI je perfektan savrsen sve je lepo dok radi a kad dodje do kvara onda bude "dobrodosao u kucu bola" to se narocito odnosi na nemce mada ni ostali ne zaostaju.Imao sam i EFI u ergeli ,Harley FHDC na njemu mi se pokvario TP senzor ali cinjenica je da te takav kvar ne ostavlja na putu sa postepenim dodavanjem gasa ide i dalje dok ga naglo dodavanje gasi. Kao i u zivotu tako je i sa motorima postoje tradicionalisti i modernisti, slika one zene koju sam iznad postavio kako kurbla motor.....nije mi bila na umu seksualna konotacija vec da se vidi da i alnaser kod nekoga nije dobrodosao.
  19. Pokusajte da joj objasnite da je EFI bolji
  20. Evo ja poznajem moju Panevropu i prosecno je stara 23g.Pre toga sam imao Afriku RD04 prosecno staru 30g.Nikakav problem sa karburatorima .
  21. Ako si preko 100kg mozda tebe oseca na usponu Hondica
  22. Vozio sam na visinama i preko 2000 i nisam osetio nista.
  23. Ja bio pre mozda mesec dana nista strasno.
  24. U Albaniji u Dracu predlozili da uteram motor uvece u restoran.....2013g
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja