Jump to content

Moto Zajednica

Sveta 5.

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sveta 5.

  1. Borsko jezero Zlotska reka "Lazarev kanjon" i pecina, okolina Bora Planina Stol
  2. Nije,ostala mi dok sam drzao prodavnicu auto delova .Za karavan vozila za gepek.Ja se tovarim kao oni autobusi u Indiji
  3. U prvoj polovini Juna tesko mislim da se kasnije otvara.
  4. Borsko jezero
  5. Sad videh te kolone kamiona na google maps fotografijama ,ja sam prelazio odmah iza Hope u Turskoj nisu neke guzve bile, par autobusa ali to je davno bilo 2014g.
  6. Gde ste prelazili kod Hope Turska?
  7. Luka Prahovo kafana "Kraj sveta"
  8. Svidja mi se takav nacin putovanja ,ta sator varijanta
  9. Izgleda da me pregazilo vreme
  10. 1998 godiste u dobom stanju bez ulaganja registrovana do Jula 2023g. Poseduje : - Li-ion akumulator - Sva četiri migavca,strobo - Vazdusna sirena - ABS,CBS i povezani sistem kocnica LBS koda odlikuju po 3 klipa na svim kocionim klestima - Preradjeno sediste - Kofer Kapa 53l za dve kacige - Bagster..... zastita rezervoara Uradjeno na motoru: - Ulje Repsol 10w40 ...prešlo 3500km - Promenjeno ulje u diferencijalu i prednjim amortizerima - Promenjen antifriz pre pocetka sezone - Kočione pločice "FERODO" takodje pre sezone
  11. Nazalost skoro je presusio posto kinezi njime dopunjavaju Borsko jezero
  12. Glamping Bezdan
  13. A kada podje na tehnicki ispracaj kao u vojsku nekada
  14. Karadjordjevo
  15. Vracevgajsko jezero
  16. Kineski primusi,postoje i Turski ,Nurgas ..sa buvljaka godinama ih koristim zbog prakticnosti ,malih dimenzija i kartusi na svakom cosku.Primedbe na nepouzdanost te vece ili manje boce i jos ponesto...Problem kod tog primusa nastaju tako sto mehanizam koji busi bocu i dihtuje usled neupotrebe zaglavi.Postoji opruga koja potiskuje gumicu da plin nebi cureo kada se kartus izbusi.Potrebno je UVEK pre postavljanja novog kartusa razraditi taj mehanizam,rucno nekoliko puta "gore dole" i onda moze dugo da traje.Ukoliko ne mozete da ga pomerate znaci da je trajno zapekao i ne trosite dzabe novu bocu i ne pecite ruke resenje je nov. Dobar je za kafu poneku instant corbu ,supu za kuvanje pasulja i krckanje sarmi nije
  17. Nisu mi jasne odgovori tipa "meni se pokazalo najbolje xxxxx" kako se to ,pokazuje ,oseti ,vidi koje je najbolje ???
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja