Jump to content

Moto Zajednica

Sveta 5.

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sveta 5.

  1. Кањон Борске реке
  2. Ako nekoga interesuje.
  3. Srednje do blago umereno,
  4. letimicnim pregledom...... evo cega sve od guma18" ima sta nedostaje?, Naša ponuda 120/70 R18 WWW.MOTOGUME.RS Tyres online @ motogume.rs - Buy cheap car tyres online and benefit from a fast delivery to the address of your choice.
  5. Sta bi dobio sa zamenom pednje felne sa 18" na 17" veci izbor guma. Ima ih i u dimenziji za 18" felnu.Zadnju gumu trosi normalno u zavisnosti od voznje mislim na ubrzanja.Resenje za grejanje potrudi se sam da pronadjes, nije toliko nepodnosljivo
  6. Levi retrovizor za panevropu 1100 prodajem ,ne mogu trenutno da "kopam "po kompu za fotografie ako nekoga interesuje nacicu ih ili napraviti nove
  7. greska nije Srbija
  8. Najlepsi pogled na Lazarev kanjon ,lokacija se zove Kovej i ide se iz sela Zlot.Potreban je motor i vozac sposoban za izlazak po losem putu.Nagrada je velicanstven pogled na Lazarev kanjon.Porodica Mustecic iz Zlota drzi mali restoran u rusticnom stilu uz ponudu specijaliteta iz tog kraja .
  9. Planina Stol
  10. Moj drug hteo sa dronom ,ali ga strah o visine haha pa se sunjao po ivici kanjona.... isli da probamo dron Mene je pok.Dragan Nizol vozao avionom ali iznad kanjona
  11. LAZAREV KANJON, Zlot
  12. U Turskoj ,svasta ima da se vidi i dozivi
  13. Supla stena Rudna glava Razlicite vrste drveta Bukva,Hrast...razlicite zvuke odaju prilikom udaranja ...Dendrofon Stol planina Veliki Krs Majdanpek
  14. Aliexpres pa biraj.Vidi samo granicu da ne bi morao i sve sajle i creva da menjas
  15. Sveta 5.

    Xmax 300

    Motor moze ali 1000km u danu je mnogo za svakoga...imam iskustva
  16. Veliki krs...Bor- Majdanpek preko Gornjana
  17. Djerdap Kladovo Kladovo
  18. Harley takodje, ali za alrm.Kod njega okrenes prekidac za kontakt (kao na sporetu) a da bi ga upalio treba ti onaj privezak.Meni je na Harliju na istom mestu u susednom gradu dva puta crkla bateruja.Pomocu pomenutog prekidaca i prekidaca za migavce (ima ih dva za levo i desno) otkucas sifru i pali.Verovatno je i motor o kome sam pisao imao osim kombija neko bolje resenje.
  19. Bas za velike kilometraze to sve ne treba
  20. Kako je krenulo Zile nece moci da se vozi bez Wi-Fi konekcije.Setih se jednog dogadjaja od pre nekoliko godina.Pozvao me decko koga poznajem sa ovog foruma da mu pomognem i donesem unutrasnju gumu 21" stao je izmedju D.Milanovac -Majdanpek puta.Drugi maj je bio pamtim ,nigde nikog ali sam je ipak nasao.Vozeci prema njima vidim nekoliko motora zaustavljenih i misleci da su oni stanem i ja.Veliki motor, lep ,nov neka registracija iz vojvodine mozda ZR reg i pored dva momka iz Majdanpeka.Problem je sldeci motor se valjda pali ,daje kontakt pomocu nekog elektronskog "kljuca" bez kontaktno i on je zaboravio kljuc u koferu koji je u voznji ispao.Da bi resili problem uzeli su neki kombi da natovare motor i plan je da polako vozeci putem koji su prosli vide ako dodje do konekcije.Da li su uspeli ne znam ali prvi maj im je sigurno propao.
  21. Sa tim pletenim rukavicama ni grejaci ti ne bi pomogli,
  22. Ja sam krenuo sa karburatorima sa njima cu i da zavrsim.Eletronika, jedino priznanje joj odajen zbog smanjenja potrosnje i tu je po meni kraj .Blagodet tempomata sam video jedino na kamionima u saradnji sa motornom kocnicom,desna strana auto puta i nemas potrebe desnu nogu u istom polozaju da drzis satima i satima,na putnickom vozilu imam ali ne koristim.ABS i CBS imao sam na Panevropi nikad mi se nije ukljucilo,modovi ,automatski ili poluautomatski menjac u cemu je onda draz voznje motora.
  23. Resava problem
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja