-
Broj tema i poruka
1063 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Sveta 5.
-
Mislim da je proslo vreme za jeftin provod sa njima
-
Zarad jednog putovanja pre nekoliko godina kupio sam prestigio tablet i navigaciju.Nikad takve krseve u zivotu nisam imao pogotovu tablet a nije bio jeftin posto je od 10" Moj savet sto dalje od toga.Navigacija koja se na suncu ne vidi slab zvucnik i nisam nikako uspeevao kartu Turskee da ubacim.Doduse i sa Garminom se nesto nisam proslavio
-
-
Ima doata meduza u nekom periodu
- 46 odgovora
-
- plan b
- slike iz proslosti - grcka
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
U Bosni i Hercegovini kao da svaki grad ima reku i vodopad a Una je biser Krajine
-
Ove god ako budem isao ici ch skroz zapadno do Bihaca treba videti slapove reke Une to mi je i ove godine bilo u planu ali nisam mogao da upakujem 15 dana bez kise.Ja kampujem.Na slici je izvor reke Bune mesto Blagaj kod Mostara Reka Neretva
-
I sudove ako kampujes,ja uzmam onaj bebi dzonson i za sve je Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
-
Sveta ove godine skoro pred sam kraj leta skitao po Bosni odnosno vise poHercegovini.Tura nije bila duga s obzirom da je bio kisni period pa sam ugrabio 7 dana izmedju dve kise.Jedna kisa me je ipak stigla izmedju Bratunca i Konjica .Priroda je fenomenalna i imaju dobre kampove.Ako zbog korone ne budem mogao negde dalje Bosna i Hercegovina su tu blizu i nepravedno su zapostavljen.Inace trenutno se lecim od Korone mislim da sam je prevazisao,krajem nedelje trebalo bi da napustim krevet. Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
-
Proslo je to vreme Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
-
-
-
-
-
-
Postoji ispod zavrtanj koji ih drzi i onda ne mogu da ispadnu
-
kada sam resio
-
Proporcionalni kontrolni ventil strelica pokazuje gde sam ispustao vazduh Sekundarni glavni cilindar
-
Da on je pravio problem .Bilo je tu u pocetku i moje greske i loseg pristupa,ali bez bilo kakvog upustva greske se i desavaju.
-
Ne dao ti bog ni da znas,poceo sam da sanjam kocnice,Taj sistem, dual brejk dok ne proucis i shvatis kako radi je kao jedan lavirint bez resenja...i onda je ustvari vidis da je vrlo logican
-
Sekundarni cilindar na prednjoj levoj viljusci
-
dejankiss 98Napisano pre 9 sati Svrati ponekad, 122 postova Lokacija: Beograd Motocikl: HONDA ST 1300A Pan European Prijavi odgovor kao problematičan Mozda ti bude od koristi... Sve je Dejane od koristi ponestaju mi ideje cele nedelje se vec nosim sa tim problemom.Izgleda da ce mi zima biti u znaku AT-Dot4
-
To sam proverio ,oslobodio oba kraja i kada duvam kroz njega prolazi...ali sada razmisljam ima jedna interesantna stvar kada olabavim crevo kod samih kocionih cilindara (kad je pod pritiskom) razblokiraju se plocice a kada ga olabavim na drugom kraju koji je pricvrscen na ABS mod pritisak ne razblokira kocnicu .Icmedju ta dva kraja creva nema nicega moracu da ga skroz demontiram i okrenem krajeve posto su prikljuci isti (na "oko" 10mm) da vidim da li ce nesto da se desi. Ovo je sema sistema kocnica st 1100 i to sam sve rastumacio na samom motoru. Crveno obelezeno je potisni vvod sa glavnog kocionog cilindra a ispod njega vod ka zadnim klestima (srednji cilindar)..
-
Dot 4, zbog cega je to pitanje ? Zadnja klesta sam vec rasturao to je bilo prvo sto sam uradio,sa ovog linka sto si mi poslao video sm dve stvari koje treba da proverim da li papucica ne aktivira po malo glavni kocioni cilindar i ozracivanje PC ventila .
-
Menjano je ulje kad sam je kupio,nema jos 2 godine i sada ponovo,sve te elementarne stvari sam proverio.Rasturao klesta vadio klipove kao novi su.Oslobadjao creva duvao kroz njih nisu zapusena.Rasklopio i pregledao glavni i glavni sekundarni cilindar sadnje kocnice sve novo ispravno kljuc nije videlo do sada ispustio vazduh ,,,mislim da cu da skinem zadnji disk i tako da vozim haha da i to skinuo izduvao hidraulicni deo ABS-a bilo malo trunja na jednoj mrezici a samo sam hteo plocice da promenim
