Jump to content

Moto Zajednica

Sveta 5.

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sveta 5.

  1. Ja sam planirao da obidjem Jajce ,Travnik i Zenicu pa potom u Sarajevo
  2. Po pitanju dana nemam nikakvo ogranicenje mozda pet sest dana koliko me se gde dopadne da ostanem
  3. Од Бор, Србија до Вишеград Višegrad – Google мапе ovako sam isplanirao
  4. Koliko je kilometara ukupno, razmisljam o Bosni takodje
  5. Tacno,ima i mali restoran (kod Joce krofne) tu je i u Dunavu cista voda za kupanje
  6. Sveta 5.

    Portreti

    Oko je ostalo plavo
  7. Vise puta sam prenocio u satoru iza zgrade Nacionalnog parka pored pesacke staze na Dunavu u Donjem Milanovcu. Za jednu noc stavis sator gde ti padne na pamet niko te oterati nece ni u NP ni bilo gde uopste.Mnogo se bojazljivo pristupa spavanju u satoru.U Rumuniji u mestu Sinaja jedne godine u sred grada u necijoj praznoj avliji razapeli smo satore (sl.2) jos dosao gazda i pokazao nam da stavimo neku improvizovanu kapiju da nas niko ne uznemirava. Ljudi kampujte, od cega zazirete,druzite se s prirodom ...patimo od nedostatka prirode, preko cele godine smo u zatvorenom..stanovi ,kancelarije
  8. Sveta 5.

    Portreti

    Cerka
  9. jel dozvoljeno u Bosnu(Rep.Srpsku) i Crnu goru bez nekih komplikacija
  10. Moji pocetnicki radovi za logo u Adobe ilustratoru.Trazim jos resenje sa centralni pano fotografija pan-evrope nessto imam ali mi se ne dopada
  11. Imao sam kineze od 42 l prosao sa njim preko 50000km i ne vidim nikakav problem.Jedina im je "mana " sto se zovu kinezi.Kad se polomi ne boli mnogo..
  12. Nije da nije losa nego je odlicna ali sam je prosle godine vozio 25 dana i 7000 km imam putopis na forumu o tome
  13. Ove godine neću !!
  14. Dragan iz Bora mi je rekao da se neko interesovao za montiranje navigacije ja sam to ovako resio,ideja nije moja nasao sam na internetu a izrada je moja.Materijal je aluminijum,ofarbao sam prajmerom pa mat bojom zbog refleksije tako da se vakum ne drzi na njoj jer ja navigaciju ne nosim.Kada sam pravio racunao sam na neke istrumente ,ampermetar, instrument koji meri pritisak ulja i sta mi jos padne na pamet
  15. Sa srecom da je vozis dobar motor si uzeo
  16. travelman 277 Za svaki slucaj za proveru pre puta .Web kamera na vrhu
  17. sasha 1466Nastavak sledi... Super
  18. Sveta 5.

    Portreti

    Turcin
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja